Kalendorius
Kovas 2017
Pr A T K P Š S
27281 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Rezultatai

LFF II Lyga Pietų zona
2016-04-26 18:00 FA Dainava (Alytus) 8:2 FK "Rūdupis" (Prienai)
2016-04-28 19:00 Stumbras B (Kaunas) 2:0 Lietava B (Jonava)
2016-05-01 19:00 Lygis (Kaunas) 1:2 Sveikata (Kybartai)
2016-05-02 18:30 DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1:5 Lietava B (Jonava)
2016-05-03 16:00 FA Dainava (Alytus) 8:1 FC-Sūduva B (Marijampolė)
2016-05-06 20:00 FK "Rūdupis" (Prienai) 1:2 Lygis (Kaunas)
2016-05-08 14:00 Sveikata (Kybartai) 0:0 DFK Dainava 2-SRC (Alytus)
2016-05-09 20:00 Lygis (Kaunas) 3:0 FC-Sūduva B (Marijampolė)
2016-05-10 18:00 Lietava B (Jonava) 5:0 Šilas 2 (Kazlų Rūda)
2016-05-12 19:30 Stumbras B (Kaunas) 9:0 FK "Rūdupis" (Prienai)
2016-05-14 14:00 Sveikata (Kybartai) 4:0 Šilas 2 (Kazlų Rūda)
2016-05-17 19:00 FA Dainava (Alytus) 4:0 Lygis (Kaunas)
2016-05-19 17:00 FC-Sūduva B (Marijampolė) 2:10 Stumbras B (Kaunas)
2016-05-20 19:00 Sveikata (Kybartai) 2:0 Lietava B (Jonava)
2016-05-22 18:30 FK "Rūdupis" (Prienai) 2:2 Šilas 2 (Kazlų Rūda)
2016-05-24 19:00 Stumbras B (Kaunas) 5:0 FA Dainava (Alytus)
2016-05-26 18:30 FC-Sūduva B (Marijampolė) 4:2 Šilas 2 (Kazlų Rūda)
2016-05-27 19:00 Lygis (Kaunas) 0:3 Stumbras B (Kaunas)
2016-05-28 17:00 FK "Rūdupis" (Prienai) 0:0 Sveikata (Kybartai)
2016-06-01 19:30 Lietava B (Jonava) 2:2 FK "Rūdupis" (Prienai)
2016-06-06 18:00 FC-Sūduva B (Marijampolė) 5:1 DFK Dainava 2-SRC (Alytus)
2016-06-09 19:00 Stumbras B (Kaunas) 4:1 DFK Dainava 2-SRC (Alytus)
2016-06-12 12:00 Stumbras B (Kaunas) 5:0 Šilas 2 (Kazlų Rūda)
2016-06-15 19:00 DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1:1 Lygis (Kaunas)
2016-06-17 18:00 FC-Sūduva B (Marijampolė) 3:1 Lietava B (Jonava)
2016-06-18 14:00 FA Dainava (Alytus) 2:1 Sveikata (Kybartai)
2016-06-19 19:00 Lygis (Kaunas) 9:3 Šilas 2 (Kazlų Rūda)
2016-06-22 18:00 FC-Sūduva B (Marijampolė) 3:0 FK "Rūdupis" (Prienai)
2016-06-23 18:00 Lietava B (Jonava) 3:2 FA Dainava (Alytus)
2016-06-24 15:00 DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1:1 Šilas 2 (Kazlų Rūda)
2016-06-27 18:00 FC-Sūduva B (Marijampolė) 2:1 FA Dainava (Alytus)
2016-06-27 19:00 Lietava B (Jonava) 4:0 Lygis (Kaunas)
2016-06-28 18:30 DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 0:0 FK "Rūdupis" (Prienai)
2016-06-30 17:00 Lietava B (Jonava) 16:0 DFK Dainava 2-SRC (Alytus)
2016-07-02 15:00 Sveikata (Kybartai) 7:0 Lygis (Kaunas)
2016-07-03 17:00 DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 3:2 FA Dainava (Alytus)
2016-08-15 14:00 DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 0:4 Sveikata (Kybartai)
2016-08-18 19:00 FC-Sūduva B (Marijampolė) 3:3 Lygis (Kaunas)
2016-08-20 13:00 Šilas 2 (Kazlų Rūda) 0:4 Sveikata (Kybartai)
2016-08-23 18:00 Šilas 2 (Kazlų Rūda) 4:4 Lietava B (Jonava)
2016-08-25 19:00 Lygis (Kaunas) 2:3 FA Dainava (Alytus)
2016-08-27 14:00 Lietava B (Jonava) 2:2 Sveikata (Kybartai)
2016-08-29 17:00 Stumbras B (Kaunas) 2:0 FC-Sūduva B (Marijampolė)
2016-09-02 18:30 Lygis (Kaunas) 4:7 FK "Rūdupis" (Prienai)
2016-09-03 14:00 Sveikata (Kybartai) 1:4 Stumbras B (Kaunas)
2016-09-06 18:00 Šilas 2 (Kazlų Rūda) 2:3 FA Dainava (Alytus)
2016-09-08 16:00 DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 2:3 FC-Sūduva B (Marijampolė)
2016-09-09 17:30 FK "Rūdupis" (Prienai) 2:0 Lietava B (Jonava)
2016-09-15 16:00 DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 2:7 Stumbras B (Kaunas)
2016-09-15 18:30 FC-Sūduva B (Marijampolė) 3:2 Sveikata (Kybartai)
2016-09-18 13:00 Sveikata (Kybartai) 4:0 FK "Rūdupis" (Prienai)
2016-09-18 15:00 Šilas 2 (Kazlų Rūda) 8:1 DFK Dainava 2-SRC (Alytus)
2016-09-21 17:00 Lietava B (Jonava) 2:3 FC-Sūduva B (Marijampolė)
2016-09-21 18:00 FK "Rūdupis" (Prienai) 3:1 FA Dainava (Alytus)
2016-09-21 19:00 Šilas 2 (Kazlų Rūda) 4:2 Stumbras B (Kaunas)
2016-09-25 16:00 Šilas 2 (Kazlų Rūda) 0:4 Lygis (Kaunas)
2016-09-28 17:30 Sveikata (Kybartai) 6:0 FA Dainava (Alytus)
2016-09-28 19:00 Stumbras B (Kaunas) 10:0 Lygis (Kaunas)
2016-10-02 12:00 Šilas 2 (Kazlų Rūda) 4:3 FC-Sūduva B (Marijampolė)
2016-10-04 14:00 Lietava B (Jonava) 3:0 Stumbras B (Kaunas)
2016-10-04 19:00 Lygis (Kaunas) 5:1 DFK Dainava 2-SRC (Alytus)
2016-10-07 17:00 FK "Rūdupis" (Prienai) 2:3 FC-Sūduva B (Marijampolė)
2016-10-08 15:00 Stumbras B (Kaunas) 4:0 Sveikata (Kybartai)
2016-10-11 16:00 FA Dainava (Alytus) 3:0 Lietava B (Jonava)
2016-10-11 19:30 Šilas 2 (Kazlų Rūda) 5:0 FK "Rūdupis" (Prienai)
2016-10-15 16:00 FK "Rūdupis" (Prienai) 3:2 DFK Dainava 2-SRC (Alytus)
2016-10-18 14:00 FA Dainava (Alytus) 0:2 Stumbras B (Kaunas)
2016-10-18 19:00 Lygis (Kaunas) 3:2 Lietava B (Jonava)
2016-10-20 16:00 FA Dainava (Alytus) 3:2 Šilas 2 (Kazlų Rūda)
2016-10-23 13:00 Sveikata (Kybartai) 3:0 FC-Sūduva B (Marijampolė)
2016-10-24 17:00 FK "Rūdupis" (Prienai) 0:3 Stumbras B (Kaunas)
2016-10-25 16:00 FA Dainava (Alytus) 1:2 DFK Dainava 2-SRC (Alytus)


LFF III Lyga KAFF pirmenybės
2016-06-06 19:45 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 8:4 FK "Danspin" (Raseiniai)
2016-06-20 19:30 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 0:3 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas)
2016-06-26 18:00 FK "Galinta" (Kaunas) 10:2 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas)
2016-06-29 20:00 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 2:6 FK "Galinta" (Kaunas)
2016-06-30 20:00 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 1:2 FK "Danspin" (Raseiniai)
2016-07-03 18:00 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 4:1 FK "Galinta" (Kaunas)
2016-07-05 19:00 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 11:0 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas)
2016-07-08 19:00 FK "Galinta" (Kaunas) 5:0 FK "Lygis B" (Kaunas)
2016-07-10 16:00 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 2:5 FK "Danspin" (Raseiniai)
2016-07-13 19:30 FK "Danspin" (Raseiniai) 0:1 FK "Lygis B" (Kaunas)
2016-07-17 19:00 FK "Lygis B" (Kaunas) 0:3 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai)
2016-07-24 19:00 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 2:8 FK "Lygis B" (Kaunas)
2016-07-31 19:00 FK "Lygis B" (Kaunas) 3:0 FK "Galinta" (Kaunas)
2016-08-01 19:30 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1:1 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai)
2016-08-07 16:00 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 0:9 FK "Galinta" (Kaunas)
2016-08-08 19:30 FK "Danspin" (Raseiniai) 1:6 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai)
2016-08-12 19:30 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 1:13 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai)
2016-08-14 19:00 FK "Lygis B" (Kaunas) 5:4 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai)
2016-08-21 18:00 FK "Galinta" (Kaunas) 3:0 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai)
2016-08-23 19:30 FK "Danspin" (Raseiniai) 0:0 FK "Galinta" (Kaunas)
2016-08-24 19:00 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 5:1 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai)
2016-08-28 18:00 FK "Lygis B" (Kaunas) 6:0 FK "Danspin" (Raseiniai)
2016-09-05 19:00 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 3:1 FK "Lygis B" (Kaunas)
2016-09-11 18:00 FK "Lygis B" (Kaunas) 10:5 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas)
2016-09-23 19:30 FK "Galinta" (Kaunas) 8:1 FK "Danspin" (Raseiniai)
2016-09-30 19:30 FK "Galinta" (Kaunas) 1:1 FK "Kėdainiai" (Kėdainiai)
2016-10-02 15:00 FK "Danspin" (Raseiniai) 5:0 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas)
2016-10-05 19:00 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 3:5 FK "Lygis B" (Kaunas)
2016-10-08 15:00 FK "Danspin" (Raseiniai) 4:1 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai)
2016-10-20 19:00 Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 4:5 FK "Nevėžis B" (Kėdainiai)


Veteranų 35+ Aukštaitijos zona
2016-04-19 20:00 Prelegentai (Vilnius) 6:1 Tera (Vilnius)
2016-04-20 19:00 Dainava (Alytus) 4:0 Vienybė (Ukmergė)
2016-04-20 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) 1:2 Sūduvis (Marijampolė)
2016-04-21 19:00 Ekrano senjorai (Panevėžys) 0:0 Klevas (Jonava)
2016-04-27 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) 4:5 Vienybė (Ukmergė)
2016-04-27 19:00 Dainava (Alytus) 9:2 Tera (Vilnius)
2016-04-28 19:00 Sūduvis (Marijampolė) 2:3 Klevas (Jonava)
2016-05-01 12:00 Virpstas (Kaunas) 3:0 Prelegentai (Vilnius)
2016-05-04 19:00 Virpstas (Kaunas) 2:1 Nevėžis (Kėdainiai)
2016-05-04 19:00 Prelegentai (Vilnius) 1:3 Dainava (Alytus)
2016-05-06 19:00 Klevas (Jonava) 3:0 Tera (Vilnius)
2016-05-08 11:00 Ekrano senjorai (Panevėžys) 3:0 Vienybė (Ukmergė)
2016-05-11 19:00 Ekrano senjorai (Panevėžys) 5:0 Tera (Vilnius)
2016-05-11 19:00 Virpstas (Kaunas) 2:5 Klevas (Jonava)
2016-05-11 19:30 Sūduvis (Marijampolė) 3:1 Vienybė (Ukmergė)
2016-05-12 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) 1:4 Prelegentai (Vilnius)
2016-05-18 19:00 Virpstas (Kaunas) 2:2 Ekrano senjorai (Panevėžys)
2016-05-18 19:00 Dainava (Alytus) 7:0 Nevėžis (Kėdainiai)
2016-05-18 19:00 Prelegentai (Vilnius) 3:1 Klevas (Jonava)
2016-05-18 19:30 Tera (Vilnius) 1:3 Sūduvis (Marijampolė)
2016-05-25 19:00 Ekrano senjorai (Panevėžys) 4:2 Prelegentai (Vilnius)
2016-05-25 19:00 Vienybė (Ukmergė) 4:1 Tera (Vilnius)
2016-05-25 19:00 Dainava (Alytus) 3:1 Klevas (Jonava)
2016-05-25 19:00 Sūduvis (Marijampolė) 3:6 Virpstas (Kaunas)
2016-05-31 19:00 Klevas (Jonava) 4:0 Vienybė (Ukmergė)
2016-06-01 19:00 Ekrano senjorai (Panevėžys) 3:2 Sūduvis (Marijampolė)
2016-06-01 19:00 Dainava (Alytus) 3:1 Virpstas (Kaunas)
2016-06-03 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) 2:0 Tera (Vilnius)
2016-06-08 19:00 Virpstas (Kaunas) 6:0 Vienybė (Ukmergė)
2016-06-08 19:00 Dainava (Alytus) 4:1 Ekrano senjorai (Panevėžys)
2016-06-09 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) 0:2 Klevas (Jonava)
2016-06-15 19:00 Vienybė (Ukmergė) 1:2 Prelegentai (Vilnius)
2016-06-15 19:00 Ekrano senjorai (Panevėžys) 7:1 Nevėžis (Kėdainiai)
2016-06-15 19:30 Sūduvis (Marijampolė) 0:3 Dainava (Alytus)
2016-06-15 19:40 Tera (Vilnius) 1:3 Virpstas (Kaunas)
2016-06-21 19:00 Tera (Vilnius) 1:5 Prelegentai (Vilnius)
2016-06-21 19:00 Klevas (Jonava) 3:0 Ekrano senjorai (Panevėžys)
2016-06-22 19:30 Sūduvis (Marijampolė) 3:6 Nevėžis (Kėdainiai)
2016-06-28 19:00 Prelegentai (Vilnius) 3:1 Virpstas (Kaunas)
2016-06-29 00:00 Klevas (Jonava) 3:0 Sūduvis (Marijampolė)
2016-06-29 19:00 Tera (Vilnius) 0:9 Dainava (Alytus)
2016-06-30 19:00 Vienybė (Ukmergė) 4:1 Nevėžis (Kėdainiai)
2016-07-06 18:30 Vienybė (Ukmergė) 1:2 Dainava (Alytus)
2016-08-01 19:00 Prelegentai (Vilnius) 7:0 Sūduvis (Marijampolė)
2016-08-03 19:00 Dainava (Alytus) 1:2 Prelegentai (Vilnius)
2016-08-03 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) 2:2 Virpstas (Kaunas)
2016-08-03 19:00 Vienybė (Ukmergė) 2:0 Ekrano senjorai (Panevėžys)
2016-08-04 19:00 Klevas (Jonava) 3:1 Tera (Vilnius)
2016-08-08 19:00 Klevas (Jonava) 3:0 Virpstas (Kaunas)
2016-08-09 19:00 Prelegentai (Vilnius) 6:2 Nevėžis (Kėdainiai)
2016-08-10 19:30 Vienybė (Ukmergė) 3:2 Sūduvis (Marijampolė)
2016-08-10 19:30 Tera (Vilnius) 1:3 Ekrano senjorai (Panevėžys)
2016-08-17 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) 0:3 Dainava (Alytus)
2016-08-17 19:00 Sūduvis (Marijampolė) 2:2 Tera (Vilnius)
2016-08-19 19:00 Klevas (Jonava) 2:2 Prelegentai (Vilnius)
2016-08-19 19:00 Ekrano senjorai (Panevėžys) 4:1 Virpstas (Kaunas)
2016-08-23 19:00 Klevas (Jonava) 1:0 Dainava (Alytus)
2016-08-23 19:00 Prelegentai (Vilnius) 4:0 Ekrano senjorai (Panevėžys)
2016-08-24 20:30 Virpstas (Kaunas) 3:0 Sūduvis (Marijampolė)
2016-08-25 19:00 Tera (Vilnius) 1:2 Vienybė (Ukmergė)
2016-08-31 19:00 Vienybė (Ukmergė) 0:1 Klevas (Jonava)
2016-08-31 19:00 Virpstas (Kaunas) 6:6 Dainava (Alytus)
2016-08-31 19:00 Tera (Vilnius) 2:0 Nevėžis (Kėdainiai)
2016-08-31 19:00 Sūduvis (Marijampolė) 1:7 Ekrano senjorai (Panevėžys)
2016-09-07 18:30 Ekrano senjorai (Panevėžys) 2:0 Dainava (Alytus)
2016-09-07 18:30 Klevas (Jonava) 4:0 Nevėžis (Kėdainiai)
2016-09-07 18:30 Sūduvis (Marijampolė) 4:2 Prelegentai (Vilnius)
2016-09-07 18:30 Vienybė (Ukmergė) 1:2 Virpstas (Kaunas)
2016-09-13 19:00 Prelegentai (Vilnius) 7:0 Vienybė (Ukmergė)
2016-09-14 18:30 Dainava (Alytus) 3:0 Sūduvis (Marijampolė)
2016-09-15 18:30 Nevėžis (Kėdainiai) 3:1 Ekrano senjorai (Panevėžys)
2016-09-15 18:30 Virpstas (Kaunas) 3:0 Tera (Vilnius)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Stumbras B 16 14 0 2 +59 42
Sveikata 16 9 3 4 +26 30
FC-Sūduva B 16 9 1 6 -8 28
FA Dainava 16 8 0 8 +5 24
Lietava B 16 6 3 7 +20 21
Lygis 16 6 2 8 -14 20
Rūdupis 16 4 4 8 -24 16
Šilas 2 16 4 3 9 -17 15
DFK Dainava 2-SRC 16 2 4 10 -47 10
Lygis B 10 7 0 3 +14 21
Galinta 10 6 2 2 +30 20
Kėdainiai 10 6 2 2 +29 20
Danspin 10 4 1 5 -11 13
Nevėžis B 10 3 1 6 -5 10
LŠS 10 1 0 9 -57 3
Klevas 16 12 2 2 +26 38
Dainava 16 12 1 3 +42 37
Prelegentai 16 11 1 4 +31 34
Ekrano senjorai 16 9 2 5 +16 29
Virpstas 16 8 3 5 +9 27
Vienybė 16 6 0 10 -19 18
Sūduvis 16 4 1 11 -27 13
Nevėžis 16 3 1 12 -30 10
Tera 16 1 1 14 -48 4
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2016 kaff.lt info@kaff.lt