Kalendorius
Rugpjūtis 2018
Pr A T K P Š S
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Tvarkaraštis

2018 m. II lyga Pietų zona

Data Laikas Rungtynės Stadionas
2018-08-21 19:15 Šilas (Kazlų Rūda) - Tera (Vilnius) Kazlų Rūdos
2018-08-23 20:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Tera (Vilnius) NFA stadionas
2018-08-24 18:30 Šilas (Kazlų Rūda) - Jonava B (Jonava) Kazlų Rūdos
2018-08-24 19:00 Viltis (Vilnius) - DFK Dainava B (Alytus) LFF stadionas
2018-08-24 19:15 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Viltis (Vilnius) Kauno FM
2018-08-27 19:30 Viltis (Vilnius) - Hegelmann Litauen (Kaunas) LFF stadionas
2018-08-28 20:00 FM Ateitis (Vilnius) - Sveikata (Kybartai) LFF stadionas
2018-08-29 18:00 Jonava B (Jonava) - Nevėžis B (Kėdainiai) Jonavos m.
2018-08-31 18:45 Šilas (Kazlų Rūda) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Kazlų Rūdos
2018-09-02 15:00 Sveikata (Kybartai) - Panerys (Vilnius) Kybartų stadionas
2018-09-04 19:00 Tera (Vilnius) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) LFF stadionas
2018-09-05 18:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - DFK Dainava B (Alytus) Kėdainių m. stadionas
2018-09-05 18:00 Sūduva B (Marijampolė) - Sveikata (Kybartai) Arvi treniruočių
2018-09-05 18:30 Šilas (Kazlų Rūda) - BFA (Vilnius) Kazlų Rūdos
2018-09-05 19:30 Jonava B (Jonava) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Jonavos m. stadionas
2018-09-06 20:00 Tera (Vilnius) - Hegelmann Litauen (Kaunas) LFF stadionas
2018-09-08 13:00 Sūduva B (Marijampolė) - Viltis (Vilnius) Arvi treniruočių
2018-09-09 13:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Šilas (Kazlų Rūda) Kėdainių m. stadionas
2018-09-10 18:30 Tera (Vilnius) - Sūduva B (Marijampolė) LEU stadionas
2018-09-10 20:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - FM Ateitis (Vilnius) NFA stadionas
2018-09-12 18:00 BFA (Vilnius) - Nevėžis B (Kėdainiai) LFF stadionas
2018-09-12 18:30 Sveikata (Kybartai) - Jonava B (Jonava) Kybartų stadionas
2018-09-12 19:00 Viltis (Vilnius) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) LFF stadionas
2018-09-14 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) - FM Ateitis (Vilnius) Kazlų Rūdos
2018-09-18 19:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Sveikata (Kybartai) Kauno FM stadionas
2018-09-18 19:00 Tera (Vilnius) - DFK Dainava B (Alytus) LEU stadionas
2018-09-18 20:00 FM Ateitis (Vilnius) - Nevėžis B (Kėdainiai) LFF stadionas
2018-09-19 19:00 BFA (Vilnius) - Hegelmann Litauen (Kaunas) LFF stadionas
2018-09-19 19:30 Viltis (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda) LFF stadionas
2018-09-20 18:00 Sūduva B (Marijampolė) - Jonava B (Jonava) Arvi treniruočių
2018-09-24 19:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Nevėžis B (Kėdainiai) NFA stadionas
2018-09-26 17:30 BFA (Vilnius) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) LFF stadionas
2018-09-26 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) - DFK Dainava B (Alytus) Kybartų stadionas
2018-09-26 20:00 FM Ateitis (Vilnius) - Sūduva B (Marijampolė) LFF stadionas
2018-09-27 19:00 Jonava B (Jonava) - Tera (Vilnius) Jonavos m. stadionas
2018-09-28 19:30 Viltis (Vilnius) - Panerys (Vilnius) LFF stadionas
2018-09-29 13:00 Sveikata (Kybartai) - Šilas (Kazlų Rūda) Kybartų stadionas
2018-10-02 20:00 Tera (Vilnius) - FM Ateitis (Vilnius) LFF stadionas
2018-10-03 17:00 Sūduva B (Marijampolė) - DFK Dainava B (Alytus) Arvi treniruočių
2018-10-03 18:00 BFA (Vilnius) - Jonava B (Jonava) LFF stadionas
2018-10-03 19:30 Viltis (Vilnius) - Nevėžis B (Kėdainiai) LFF stadionas
2018-10-04 19:30 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Šilas (Kazlų Rūda) Kauno FM stadionas
2018-10-06 13:00 Sveikata (Kybartai) - FM Ateitis (Vilnius) Kybartų stadionas
2018-10-08 18:00 Tera (Vilnius) - Panerys (Vilnius) LEU stadionas
2018-10-09 19:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Jonava B (Jonava) Kauno FM stadionas
2018-10-10 17:00 DFK Dainava B (Alytus) - BFA (Vilnius) "Dainavos" mok. stadionas
2018-10-10 18:00 Sūduva B (Marijampolė) - Panerys (Vilnius) Arvi treniruočių
2018-10-10 19:30 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Viltis (Vilnius) NFA stadionas
2018-10-13 14:00 Viltis (Vilnius) - Sveikata (Kybartai) LFF stadionas
2018-10-16 17:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Sūduva B (Marijampolė) Kėdainių m. stadionas
2018-10-16 20:00 FM Ateitis (Vilnius) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) LFF stadionas
2018-10-17 18:00 BFA (Vilnius) - Sveikata (Kybartai) LFF stadionas
2018-10-17 19:30 Jonava B (Jonava) - Viltis (Vilnius) Jonavos m. stadionas
2018-10-20 15:00 Sveikata (Kybartai) - Tera (Vilnius) Kybartų stadionas
2018-10-22 19:30 Sūduva B (Marijampolė) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Arvi treniruočių
2018-10-23 18:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) Kėdainių m. stadionas
2018-10-24 19:00 FM Ateitis (Vilnius) - Jonava B (Jonava) LFF stadionas
2018-10-27 13:00 FM Ateitis (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda) LFF stadionas
2018-10-28 14:00 Sveikata (Kybartai) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Kybartų stadionas
2018-10-31 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Nevėžis B (Kėdainiai) Kazlų Rūdos
2018-10-31 19:30 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Viltis (Vilnius) NFA stadionas
2018-11-03 13:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Jonava B (Jonava) Kėdainių m. stadionas
2018-11-14 18:00 BFA (Vilnius) - Sūduva B (Marijampolė) LFF stadionas
2018-11-14 19:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) NFA stadionas
2018-11-21 18:00 Tera (Vilnius) - BFA (Vilnius) LFF stadionas


2018 m. III lyga

Data Laikas Rungtynės Stadionas
2018-08-23 19:30 Kėdainiai (Kėdainiai) - Prienai (Prienai) Kėdainių m. stadionas
2018-08-30 19:30 Lietava (Jonava) - Prienai (Prienai) Jonavos m. stadionas
2018-09-06 19:30 Prienai (Prienai) - Lietava (Jonava) NFA stadionas
2018-09-07 19:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) Kėdainių m. stadionas
2018-09-14 19:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Lietava (Jonava) Kėdainių m. stadionas
2018-09-16 18:00 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - Lietava (Jonava) NFA stadionas
2018-09-23 19:00 Lietava (Jonava) - Prienai (Prienai) Jonavos m. stadionas
2018-09-28 18:00 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - Kėdainiai (Kėdainiai) NFA stadionas
2018-09-30 19:00 Lietava (Jonava) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) Jonavos m. stadionas
2018-10-07 14:00 Prienai (Prienai) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) Prienų stadionas
2018-10-14 14:00 Prienai (Prienai) - Lietava (Jonava) Prienų stadionas
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Šilas 11 10 1 0 +27 31
Sveikata 12 9 1 2 +20 28
FM Ateitis 12 8 1 3 +16 25
Hegelmann Litauen 10 6 2 2 +13 20
Panerys 8 6 0 2 +6 18
Viltis 10 5 3 2 +7 18
Nevėžis B 11 5 0 6 -2 15
Sūduva B 13 5 0 8 -2 15
Kauno Žalgiris B 12 3 2 7 -17 11
Jonava B 10 2 3 5 -9 9
DFK Dainava B 11 2 1 8 -8 7
BFA 11 2 1 8 -29 7
Tera 13 1 1 11 -22 4
Kėdainiai 7 3 2 2 +11 11
Lietava 5 3 1 1 +5 10
Hegelmann Litauen B 7 2 2 3 -6 8
Prienai 5 1 1 3 -10 4
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt