Kalendorius
Gruodis 2018
Pr A T K P Š S
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

2018 m. II lyga Pietų zona

Įvarčiai

1.
Gudaitis, Matas
FM Ateitis (Vilnius) 24
2. Čibirka, Gintaras Sveikata (Kybartai) 20
3. Stradalovas, Deividas Hegelmann Litauen (Kaunas) 16
4. Grigaitis, Evaldas Šilas (Kazlų Rūda) 13
5. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 12
6. Lekeckas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 12
7. Dybal, Bruno Sūduva B (Marijampolė) 11
8. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 11
9. Odincovas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 11
10. Česnavičius, Justas Hegelmann Litauen (Kaunas) 10
11. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 10
12. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 10
13. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 10
14. Šliokaitis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 10
15. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 9
16. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 9
17. Mickevičius, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 9
18. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 9
19. Urba, Gytis Šilas (Kazlų Rūda) 9
20. Žigas, Armantas DFK Dainava B (Alytus) 9
21. Butler, Benediktas Tomas BFA (Vilnius) 8
22. Pečiulis, Artūras Sveikata (Kybartai) 8
23. Švaikevičius, Tadas BFA (Vilnius) 8
24. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 8
25. Fedorovičius, Armandas FM Ateitis (Vilnius) 7
26. Giedraitis, Vilius Nevėžis B (Kėdainiai) 7
27. Grinis, Egdijus Tera (Vilnius) 7
28. Jameson Moles, Estanislao Guilermo Viltis (Vilnius) 7
29. Juodkunaitis, Lukas BFA (Vilnius) 7
30. Kariniauskas, Aivaras DFK Dainava B (Alytus) 7
31. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 7
32. Vasquez, Sebastian DFK Dainava B (Alytus) 7
33. Bareikis, Ainas Hegelmann Litauen (Kaunas) 6
34. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 6
35. Liorančas, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 6
36. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 6
37. Vinckus, Deitonas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 6
38. Bautista, Julian Nevėžis B (Kėdainiai) 5
39. Beniušis, Ričardas Panerys (Vilnius) 5
40. Biekša, Herkus DFK Dainava B (Alytus) 5
41. Falčik, Andžej BFA (Vilnius) 5
42. Ivanauskas, Domas Sveikata (Kybartai) 5
43. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) 5
44. Janušonis, Justinas FM Ateitis (Vilnius) 5
45. Noriega, Nicolas Nevėžis B (Kėdainiai) 5
46. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 5
47. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 5
48. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) 5
49. Spaltro, Elias Nevėžis B (Kėdainiai) 5
50. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 5
51. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 4
52. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 4
53. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
54. Guliyev, Kamran Jonava B (Jonava) 4
55. Hugo, Victor DFK Dainava B (Alytus) 4
56. Ivaško, Vadim Tera (Vilnius) 4
57. Kasparavičius, Julius Sūduva B (Marijampolė) 4
58. Omilevičius, Džiugas Sūduva B (Marijampolė) 4
59. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 4
60. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 4
61. Raštutis, Ignas Šilas (Kazlų Rūda) 4
62. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) 4
63. Serbinas, Jurij FM Ateitis (Vilnius) 4
64. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 4
65. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 4
66. Bielickas, Tomas Panerys (Vilnius) 3
67. Joskaudas, Arnas Jonava B (Jonava) 3
68. Kasiukevičius, Rimvydas DFK Dainava B (Alytus) 3
69. Kuconis, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 3
70. Kugys, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
71. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 3
72. Levonauskas, Arnas Hegelmann Litauen (Kaunas) 3
73. Lipnevičius, Rimvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
74. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 3
75. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 3
76. Puzas, Džonis Gabrielius BFA (Vilnius) 3
77. Raginis, Aurimas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
78. Sivolovas, Saulius Jonava B (Jonava) 3
79. Sushchyts, Uladzislau FM Ateitis (Vilnius) 3
80. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) 3
81. Bačelis, Kasparas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
82. Bakmaz, Ante Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
83. Bolotov, Robertas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
84. Buinickij, Arsenij Panerys (Vilnius) 2
85. Golubovski, Olgierd Tera (Vilnius) 2
86. Gulbicki, Tomaš BFA (Vilnius) 2
87. Heh, Kler Jonava B (Jonava) 2
88. Jankauskas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
89. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 2
90. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 2
91. Krasilnikas, Kipras Nevėžis B (Kėdainiai) 2
92. Labukas, Nedas DFK Dainava B (Alytus) 2
93. Liaudanskis, Danielius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
94. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
95. Marčiukaitis, Alanas DFK Dainava B (Alytus) 2
96. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 2
97. Mitsui, Erik FM Ateitis (Vilnius) 2
98. Morkūnas, Dominykas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
99. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 2
100. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 2
101. Paškevičius, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
102. Pečkys, Žygimantas Sūduva B (Marijampolė) 2
103. Povilaitis, Jonas Sūduva B (Marijampolė) 2
104. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 2
105. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 2
106. Rakašius, Tomas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
107. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 2
108. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 2
109. Semionovas, Nojus Jonava B (Jonava) 2
110. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 2
111. Staškevič, Dominyk BFA (Vilnius) 2
112. Šerpytis, Kernius DFK Dainava B (Alytus) 2
113. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 2
114. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 2
115. Ulberkis, Jonas Jonava B (Jonava) 2
116. Vasiliauskas, Martynas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
117. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 2
118. Veščiūnas, Laurynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
119. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
120. Zabarauskas, Vilius Tera (Vilnius) 2
121. Zulonas, Aurimas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
122. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) 1
123. Babickas, Rytas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
124. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
125. Bartkus, Mantautas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
126. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) 1
127. Bukauskas, Mindaugas BFA (Vilnius) 1
128. Bursuc, Andrei Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
129. Chaneckas, Oskaras Jonava B (Jonava) 1
130. Čiepa, Karolis Tera (Vilnius) 1
131. Dargis, Klaidas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
132. Daukša, Alanas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
133. Dromantas, Donatas FM Ateitis (Vilnius) 1
134. Gailiušas, Mantas BFA (Vilnius) 1
135. Galeckas, Emilis Sūduva B (Marijampolė) 1
136. Gargasas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) 1
137. Granauskas, Robertas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
138. Hendik, Vladislavas BFA (Vilnius) 1
139. Hernandez, Luz Nevėžis B (Kėdainiai) 1
140. Jeon, Yongil Jonava B (Jonava) 1
141. Jodelis, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
142. Kalimavičius, Povilas Sveikata (Kybartai) 1
143. Kaškelevičius, Ignas BFA (Vilnius) 1
144. Katilius, Henrikas Sveikata (Kybartai) 1
145. Kazlauskas, Dovydas Sūduva B (Marijampolė) 1
146. Kivyta, Gytis Sveikata (Kybartai) 1
147. Kloniūnas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
148. Kobayashi, Tohru Nevėžis B (Kėdainiai) 1
149. Kokašvili, Edmund Norbert Tera (Vilnius) 1
150. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 1
151. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
152. Kvietkauskas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 1
153. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 1
154. Lishai, Dzmitry FM Ateitis (Vilnius) 1
155. Malinauskas, Tomas Viltis (Vilnius) 1
156. Marcinkevičius, Lukas DFK Dainava B (Alytus) 1
157. Masalski, Daniel Panerys (Vilnius) 1
158. Mikalauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
159. Mockus, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
160. Muračiovas, Ignas FM Ateitis (Vilnius) 1
161. Nainys, Nojus Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
162. Padegimas, Rytis DFK Dainava B (Alytus) 1
163. Paškauskas, Justas Sūduva B (Marijampolė) 1
164. Paulauskas, Arnas BFA (Vilnius) 1
165. Paulauskas, Gediminas BFA (Vilnius) 1
166. Paulavičius, Dovydas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
167. Petrėnas, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
168. Pikelis, Arminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
169. Prus, Jaroslav BFA (Vilnius) 1
170. Pupeikis, Karolis BFA (Vilnius) 1
171. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) 1
172. Ribikauskas, Joris Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
173. Ryckis, Dominykas Sveikata (Kybartai) 1
174. Ruškys, Aivydas Viltis (Vilnius) 1
175. Rutkauskas, Matas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
176. Rzayev, Tural Jonava B (Jonava) 1
177. Sabaliauskas, Osvaldas Sūduva B (Marijampolė) 1
178. Safi, Ilyaz FM Ateitis (Vilnius) 1
179. Sakavickas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) 1
180. Samusevas, Artūras FM Ateitis (Vilnius) 1
181. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 1
182. Siderkevičius, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
183. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
184. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
185. Skamarakas, Karolis Sūduva B (Marijampolė) 1
186. Skaržauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
187. Skinder, Tomaš Tera (Vilnius) 1
188. Smilingas, Rokas Jonava B (Jonava) 1
189. Šašmurinas, Domantas Jonava B (Jonava) 1
190. Šulčius, Gediminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
191. Šulnis, Nojus FM Ateitis (Vilnius) 1
192. Šuškevič, Robert FM Ateitis (Vilnius) 1
193. Veikutis, Audrius Panerys (Vilnius) 1
194. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 1
195. Vėževičius, Robertas Sūduva B (Marijampolė) 1
196. Vitkauskas, Valdas Viltis (Vilnius) 1
197. Vitkevičius, Eridanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
198. Zagurskas, Aivaras Sūduva B (Marijampolė) 1
199. Zdanavičius, Aurimas Sveikata (Kybartai) 1
200. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
201. Žebelys, Rytis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
202. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) 1


Geltonos kortelės

1. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 9
2. Katilius, Lukas FM Ateitis (Vilnius) 8
3. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) 8
4. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) 7
5. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 7
6. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 6
7. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) 6
8. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) 6
9. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 6
10. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 6
11. Stankevičius, Aleksandras Viltis (Vilnius) 6
12. Dubavičius, Edvinas Viltis (Vilnius) 6
13. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 6
14. Gargasas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) 6
15. Beivydas, Šarūnas FM Ateitis (Vilnius) 6
16. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) 6
17. Šuškevič, Robert FM Ateitis (Vilnius) 5
18. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 5
19. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 5
20. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) 5
21. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 5
22. Kibirkštis, Julius BFA (Vilnius) 5
23. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
24. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 4
25. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) 4
26. Vieraitis, Gytis Sveikata (Kybartai) 4
27. Rutkauskas, Matas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
28. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 4
29. Bareikis, Ainas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
30. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 4
31. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) 4
32. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) 4
33. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 4
34. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) 4
35. Razumov, Vadim BFA (Vilnius) 3
36. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
37. Pikelis, Arminas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
38. Omilevičius, Džiugas Sūduva B (Marijampolė) 3
39. Rutkauskas, Lukas Tera (Vilnius) 3
40. Povilaitis, Jonas Sūduva B (Marijampolė) 3
41. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 3
42. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
43. Nainys, Nojus Hegelmann Litauen (Kaunas) 3
44. Zabarauskas, Vilius Tera (Vilnius) 3
45. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
46. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 3
47. Serbinas, Jurij FM Ateitis (Vilnius) 3
48. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 3
49. Grigaitis, Evaldas Šilas (Kazlų Rūda) 3
50. Grinis, Egdijus Tera (Vilnius) 3
51. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) 3
52. Chmieliauskas, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) 3
53. Marčiukaitis, Alanas DFK Dainava B (Alytus) 3
54. Autukas, Liutauras Jonava B (Jonava) 3
55. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 3
56. Bindokas, Egidijus Šilas (Kazlų Rūda) 3
57. Janušonis, Justinas FM Ateitis (Vilnius) 3
58. Kvietkauskas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 3
59. Kovger, Deividas BFA (Vilnius) 3
60. Labukas, Nedas DFK Dainava B (Alytus) 3
61. Levonauskas, Arnas Hegelmann Litauen (Kaunas) 3
62. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 2
63. Simanavičius, Edvinas Sveikata (Kybartai) 2
64. Skinder, Tomaš Tera (Vilnius) 2
65. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
66. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 2
67. Ruškys, Aivydas Viltis (Vilnius) 2
68. Pinkevičius, Deividas Jonava B (Jonava) 2
69. Padegimas, Rytis DFK Dainava B (Alytus) 2
70. Spaltro, Elias Nevėžis B (Kėdainiai) 2
71. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 2
72. Petrėnas, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
73. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
74. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 2
75. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
76. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
77. Žigas, Armantas DFK Dainava B (Alytus) 2
78. Odincovas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
79. Vasquez, Sebastian DFK Dainava B (Alytus) 2
80. Urba, Gytis Šilas (Kazlų Rūda) 2
81. Šimonėlis, Gustas Jonava B (Jonava) 2
82. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 2
83. Uknevičius, Ernestas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
84. Ulberkis, Jonas Jonava B (Jonava) 2
85. Statkevičius, Tomas Panerys (Vilnius) 2
86. Zdanavičius, Aurimas Sveikata (Kybartai) 2
87. Ivaško, Vadim Tera (Vilnius) 2
88. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 2
89. Juodkunaitis, Lukas BFA (Vilnius) 2
90. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 2
91. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 2
92. Bukauskas, Mindaugas BFA (Vilnius) 2
93. Biekša, Herkus DFK Dainava B (Alytus) 2
94. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) 2
95. Alavičius, Arnas Sveikata (Kybartai) 2
96. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 2
97. Aukštuolis, Paulius Viltis (Vilnius) 2
98. Kondratovič, Valdas Viltis (Vilnius) 2
99. Golubovski, Olgierd Tera (Vilnius) 2
100. Marcinkevičius, Lukas DFK Dainava B (Alytus) 2
101. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 2
102. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
103. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 2
104. Liorančas, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 2
105. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
106. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
107. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
108. Lašinskas, Edvinas FM Ateitis (Vilnius) 2
109. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 2
110. Milkintas, Simanas Panerys (Vilnius) 2
111. Regelskis, Evaldas Jonava B (Jonava) 1
112. Raštutis, Ignas Šilas (Kazlų Rūda) 1
113. Rakašius, Tomas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
114. Ribikauskas, Joris Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
115. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 1
116. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) 1
117. Safi, Ilyaz FM Ateitis (Vilnius) 1
118. Radzevičius, Jonas Jonava B (Jonava) 1
119. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) 1
120. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 1
121. Rilys, Mykolas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
122. Ryckis, Dominykas Sveikata (Kybartai) 1
123. Mirijauskas, Deivydas DFK Dainava B (Alytus) 1
124. Neimantas, Nojus BFA (Vilnius) 1
125. Nevero, Gustas Panerys (Vilnius) 1
126. Muračiovas, Ignas FM Ateitis (Vilnius) 1
127. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
128. Samusevas, Artūras FM Ateitis (Vilnius) 1
129. Noriega, Nicolas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
130. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 1
131. Preišegalavičius, Nojus Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
132. Piizzi, Ezequiel Nevėžis B (Kėdainiai) 1
133. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 1
134. Pakštys, Einaras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
135. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
136. Švaikevičius, Tadas BFA (Vilnius) 1
137. Veščiūnas, Laurynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
138. Vėževičius, Robertas Sūduva B (Marijampolė) 1
139. Velička, Antanas Tera (Vilnius) 1
140. Vaitekaitis, Laimonas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
141. Truchanovič, Adam Panerys (Vilnius) 1
142. Vieraitis, Adamas Sveikata (Kybartai) 1
143. Vilkas, Dovydas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
144. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
145. Žebelys, Rytis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
146. Zagurskas, Aivaras Sūduva B (Marijampolė) 1
147. Vitkauskas, Valdas Viltis (Vilnius) 1
148. Višinskas, Jokūbas BFA (Vilnius) 1
149. Takulinskas, Dovydas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
150. Mickevičius, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
151. Smilingas, Rokas Jonava B (Jonava) 1
152. Stelitano, Antonio Nevėžis B (Kėdainiai) 1
153. Skaržauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
154. Simanavičius, Arnas Sveikata (Kybartai) 1
155. Siaurusaitis, Ignas Sveikata (Kybartai) 1
156. Stradalovas, Deividas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
157. Stundžia, Dominykas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
158. Šliokaitis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 1
159. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 1
160. Šiaučiūnas, Egidijus Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
161. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
162. Shkubuliani, Mindia DFK Dainava B (Alytus) 1
163. Kobayashi, Tohru Nevėžis B (Kėdainiai) 1
164. Dromantas, Donatas FM Ateitis (Vilnius) 1
165. Eiza, Mantvydas Panerys (Vilnius) 1
166. Dybal, Bruno Sūduva B (Marijampolė) 1
167. Daukša, Alanas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
168. Dargis, Klaidas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
169. Farouk, Mohamed Tera (Vilnius) 1
170. Fedorovičius, Armandas FM Ateitis (Vilnius) 1
171. Granauskas, Robertas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
172. Gražys, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
173. Galeckas, Emilis Sūduva B (Marijampolė) 1
174. Gailiušas, Mantas BFA (Vilnius) 1
175. Fiodorovas, Pavelas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
176. Dabrila, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
177. Čižinauskas, Povilas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
178. Barauskas, Žygimantas Panerys (Vilnius) 1
179. Bautista, Julian Nevėžis B (Kėdainiai) 1
180. Babelis, Andžej Panerys (Vilnius) 1
181. Apitionokas, Daimonas BFA (Vilnius) 1
182. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) 1
183. Budreckas, Eimantas FM Ateitis (Vilnius) 1
184. Bujauskas, Vytenis Sveikata (Kybartai) 1
185. Česnavičius, Justas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
186. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
187. Čekanavičius, Arnetas Jonava B (Jonava) 1
188. Chudinskis, Marjan Panerys (Vilnius) 1
189. Guliyev, Kamran Jonava B (Jonava) 1
190. Hendik, Vladislavas BFA (Vilnius) 1
191. Krasilnikas, Kipras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
192. Kuconis, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 1
193. Krakauskas, Tomas Sveikata (Kybartai) 1
194. Kokašvili, Edmund Norbert Tera (Vilnius) 1
195. Koike, Yudai DFK Dainava B (Alytus) 1
196. Kugys, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
197. Liaudanskis, Danielius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
198. Matusevičius, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
199. Marciuška, Emilis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
200. Lishai, Dzmitry FM Ateitis (Vilnius) 1
201. Lipnevičius, Rimvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
202. Klusovskis, Danas Panerys (Vilnius) 1
203. Kloniūnas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
204. Jarmal, Hubert Klaudiuš BFA (Vilnius) 1
205. Jeon, Yongil Jonava B (Jonava) 1
206. Jacenko, Aleksandr Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
207. Hurtado, Alejandro Nevėžis B (Kėdainiai) 1
208. Hugo, Victor DFK Dainava B (Alytus) 1
209. Jeremejev, Jurij Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
210. Joskaudas, Arnas Jonava B (Jonava) 1
211. Kliukoitis, Ruslanas Tera (Vilnius) 1
212. Kazlauskas, Dovydas Sūduva B (Marijampolė) 1
213. Kasiukevičius, Rimvydas DFK Dainava B (Alytus) 1
214. Juzkiv, Andrius Viltis (Vilnius) 1
215. Meškinis, Aivaras Panerys (Vilnius) 1


Raudonos kortelės

1. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 3
2. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 2
3. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
4. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 1
5. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
6. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
7. Česnaitis, Artūras Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
8. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) 1
9. Dedura, Ignas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
10. Gražys, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
11. Ivanauskas, Kristis Tera (Vilnius) 1
12. Jameson Moles, Estanislao Guilermo Viltis (Vilnius) 1
13. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) 1
14. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 1
15. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
16. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
17. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 1
18. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 1
19. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
20. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) 1
21. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) 1
22. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 1
23. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 1
24. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) 1
25. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) 1
26. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) 1
27. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 1
28. Sinkevič, Andrej Tera (Vilnius) 1
29. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 1
30. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
31. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 1
32. Šulnis, Nojus FM Ateitis (Vilnius) 1
33. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 1
34. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 1
35. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
36. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1


Nuobaudos

1. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 5 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
2. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 5 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
3. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
4. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
5. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
6. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
7. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 24 rungtynių)
8. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
9. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
10. Gražys, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 22 rungtynių)
11. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
12. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
13. Šuškevič, Robert FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
14. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
15. Beivydas, Šarūnas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
16. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 10 rungtynių)
17. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 21 rungtynių)
18. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 6 rungtynių)
19. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 10 rungtynių)
20. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 24 rungtynių)
21. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 24 rungtynių)
22. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 22 rungtynių)
23. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
24. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
25. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
26. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 3 rungtynių)
27. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 23 rungtynių)
28. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 23 rungtynių)
29. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
30. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
31. Gargasas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 19 rungtynių)
32. Katilius, Lukas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
33. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
34. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 23 rungtynių)
35. Vieraitis, Gytis Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
36. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
37. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
38. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
39. Kibirkštis, Julius BFA (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
40. Jameson Moles, Estanislao Guilermo Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 22 rungtynių)
41. Stankevičius, Aleksandras Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 23 rungtynių)
42. Ivanauskas, Kristis Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
43. Sinkevič, Andrej Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
44. Šulnis, Nojus FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
45. Dedura, Ignas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
46. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
47. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
48. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
49. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 21 rungtynių)
50. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 19 rungtynių)
51. Dubavičius, Edvinas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
52. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
53. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
54. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
55. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
56. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 12 rungtynių)
57. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
58. Česnaitis, Artūras Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 21 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Hegelmann Litauen 25 20 2 3 +59 62
Šilas 25 19 2 4 +36 59
Sveikata 24 17 1 6 +38 52
Nevėžis B 24 13 1 10 +24 40
Viltis 24 10 6 8 +8 36
Sūduva B 24 11 2 11 +21 35
FM Ateitis 24 10 4 10 +14 34
BFA 24 10 2 12 -12 32
Kauno Žalgiris B 24 8 4 12 -13 28
Jonava B 24 6 6 12 -23 24
DFK Dainava B 24 6 2 16 -13 20
Panerys 24 6 0 18 -106 18
Tera 24 4 2 18 -33 14
Kėdainiai 12 8 2 2 +25 26
Lietava 12 6 1 5 +5 19
Prienai 12 4 1 7 -14 13
Hegelmann Litauen B 12 3 2 7 -16 11
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2018 kaff.lt info@kaff.lt