Kalendorius
Spalis 2018
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

2018 m. II lyga Pietų zona

Įvarčiai

1.
Čibirka, Gintaras
Sveikata (Kybartai) 16
2. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) 16
3. Grigaitis, Evaldas Šilas (Kazlų Rūda) 13
4. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 11
5. Dybal, Bruno Sūduva B (Marijampolė) 11
6. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 11
7. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 10
8. Stradalovas, Deividas Hegelmann Litauen (Kaunas) 10
9. Mickevičius, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 9
10. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 8
11. Lekeckas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 8
12. Pečiulis, Artūras Sveikata (Kybartai) 8
13. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 8
14. Šliokaitis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 8
15. Urba, Gytis Šilas (Kazlų Rūda) 8
16. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 8
17. Česnavičius, Justas Hegelmann Litauen (Kaunas) 7
18. Giedraitis, Vilius Nevėžis B (Kėdainiai) 7
19. Jameson Moles, Estanislao Guilermo Viltis (Vilnius) 7
20. Odincovas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 7
21. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 7
22. Vasquez, Sebastian DFK Dainava B (Alytus) 7
23. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 6
24. Grinis, Egdijus Tera (Vilnius) 6
25. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 6
26. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 6
27. Bareikis, Ainas Hegelmann Litauen (Kaunas) 5
28. Ivanauskas, Domas Sveikata (Kybartai) 5
29. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) 5
30. Janušonis, Justinas FM Ateitis (Vilnius) 5
31. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 5
32. Liorančas, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 5
33. Noriega, Nicolas Nevėžis B (Kėdainiai) 5
34. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 4
35. Beniušis, Ričardas Panerys (Vilnius) 4
36. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
37. Guliyev, Kamran Jonava B (Jonava) 4
38. Hugo, Victor DFK Dainava B (Alytus) 4
39. Kasparavičius, Julius Sūduva B (Marijampolė) 4
40. Omilevičius, Džiugas Sūduva B (Marijampolė) 4
41. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 4
42. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 4
43. Raštutis, Ignas Šilas (Kazlų Rūda) 4
44. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) 4
45. Spaltro, Elias Nevėžis B (Kėdainiai) 4
46. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 4
47. Biekša, Herkus DFK Dainava B (Alytus) 3
48. Bielickas, Tomas Panerys (Vilnius) 3
49. Falčik, Andžej BFA (Vilnius) 3
50. Fedorovičius, Armandas FM Ateitis (Vilnius) 3
51. Juodkunaitis, Lukas BFA (Vilnius) 3
52. Kasiukevičius, Rimvydas DFK Dainava B (Alytus) 3
53. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 3
54. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
55. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 3
56. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
57. Raginis, Aurimas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
58. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) 3
59. Serbinas, Jurij FM Ateitis (Vilnius) 3
60. Sivolovas, Saulius Jonava B (Jonava) 3
61. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) 3
62. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 3
63. Žigas, Armantas DFK Dainava B (Alytus) 3
64. Bakmaz, Ante Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
65. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 2
66. Bautista, Julian Nevėžis B (Kėdainiai) 2
67. Buinickij, Arsenij Panerys (Vilnius) 2
68. Butler, Benediktas Tomas BFA (Vilnius) 2
69. Golubovski, Olgierd Tera (Vilnius) 2
70. Heh, Kler Jonava B (Jonava) 2
71. Ivaško, Vadim Tera (Vilnius) 2
72. Jankauskas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
73. Joskaudas, Arnas Jonava B (Jonava) 2
74. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 2
75. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 2
76. Krasilnikas, Kipras Nevėžis B (Kėdainiai) 2
77. Kuconis, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 2
78. Labukas, Nedas DFK Dainava B (Alytus) 2
79. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
80. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 2
81. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 2
82. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 2
83. Paškevičius, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
84. Pečkys, Žygimantas Sūduva B (Marijampolė) 2
85. Povilaitis, Jonas Sūduva B (Marijampolė) 2
86. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 2
87. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 2
88. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 2
89. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 2
90. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 2
91. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 2
92. Šerpytis, Kernius DFK Dainava B (Alytus) 2
93. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 2
94. Ulberkis, Jonas Jonava B (Jonava) 2
95. Vasiliauskas, Martynas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
96. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 2
97. Vinckus, Deitonas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
98. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) 1
99. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
100. Bartkus, Mantautas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
101. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) 1
102. Bolotov, Robertas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
103. Bukauskas, Mindaugas BFA (Vilnius) 1
104. Bursuc, Andrei Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
105. Čiepa, Karolis Tera (Vilnius) 1
106. Dargis, Klaidas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
107. Dromantas, Donatas FM Ateitis (Vilnius) 1
108. Hendik, Vladislavas BFA (Vilnius) 1
109. Hernandez, Luz Nevėžis B (Kėdainiai) 1
110. Jeon, Yongil Jonava B (Jonava) 1
111. Jodelis, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
112. Kalimavičius, Povilas Sveikata (Kybartai) 1
113. Kariniauskas, Aivaras DFK Dainava B (Alytus) 1
114. Kloniūnas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
115. Kobayashi, Tohru Nevėžis B (Kėdainiai) 1
116. Kokašvili, Edmund Norbert Tera (Vilnius) 1
117. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 1
118. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
119. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 1
120. Levonauskas, Arnas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
121. Lishai, Dzmitry FM Ateitis (Vilnius) 1
122. Malinauskas, Tomas Viltis (Vilnius) 1
123. Marčiukaitis, Alanas DFK Dainava B (Alytus) 1
124. Mikalauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
125. Mitsui, Erik FM Ateitis (Vilnius) 1
126. Mockus, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
127. Morkūnas, Dominykas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
128. Paškauskas, Justas Sūduva B (Marijampolė) 1
129. Paulauskas, Arnas BFA (Vilnius) 1
130. Paulauskas, Gediminas BFA (Vilnius) 1
131. Petrėnas, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
132. Pikelis, Arminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
133. Prus, Jaroslav BFA (Vilnius) 1
134. Pupeikis, Karolis BFA (Vilnius) 1
135. Puzas, Džonis Gabrielius BFA (Vilnius) 1
136. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) 1
137. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 1
138. Ribikauskas, Joris Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
139. Ruškys, Aivydas Viltis (Vilnius) 1
140. Rutkauskas, Matas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
141. Samusevas, Artūras FM Ateitis (Vilnius) 1
142. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 1
143. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
144. Skamarakas, Karolis Sūduva B (Marijampolė) 1
145. Skaržauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
146. Skinder, Tomaš Tera (Vilnius) 1
147. Smilingas, Rokas Jonava B (Jonava) 1
148. Šašmurinas, Domantas Jonava B (Jonava) 1
149. Šulčius, Gediminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
150. Veikutis, Audrius Panerys (Vilnius) 1
151. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 1
152. Veščiūnas, Laurynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
153. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
154. Vitkevičius, Eridanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
155. Zabarauskas, Vilius Tera (Vilnius) 1
156. Zdanavičius, Aurimas Sveikata (Kybartai) 1
157. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
158. Zulonas, Aurimas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
159. Žebelys, Rytis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
160. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) 1
161. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1


Geltonos kortelės

1. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 8
2. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) 7
3. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 7
4. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) 6
5. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) 6
6. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) 6
7. Katilius, Lukas FM Ateitis (Vilnius) 6
8. Beivydas, Šarūnas FM Ateitis (Vilnius) 6
9. Dubavičius, Edvinas Viltis (Vilnius) 6
10. Gargasas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) 6
11. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 5
12. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) 5
13. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 5
14. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 5
15. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 5
16. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) 5
17. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
18. Stankevičius, Aleksandras Viltis (Vilnius) 4
19. Šuškevič, Robert FM Ateitis (Vilnius) 4
20. Vieraitis, Gytis Sveikata (Kybartai) 4
21. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
22. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) 4
23. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) 4
24. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) 4
25. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 4
26. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) 4
27. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 4
28. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 4
29. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
30. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 3
31. Rutkauskas, Matas Hegelmann Litauen (Kaunas) 3
32. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 3
33. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
34. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
35. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
36. Povilaitis, Jonas Sūduva B (Marijampolė) 3
37. Zabarauskas, Vilius Tera (Vilnius) 3
38. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 3
39. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 3
40. Kvietkauskas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 3
41. Janušonis, Justinas FM Ateitis (Vilnius) 3
42. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 3
43. Grinis, Egdijus Tera (Vilnius) 3
44. Pikelis, Arminas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
45. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 3
46. Chmieliauskas, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) 3
47. Kibirkštis, Julius BFA (Vilnius) 3
48. Labukas, Nedas DFK Dainava B (Alytus) 3
49. Marčiukaitis, Alanas DFK Dainava B (Alytus) 3
50. Ruškys, Aivydas Viltis (Vilnius) 2
51. Serbinas, Jurij FM Ateitis (Vilnius) 2
52. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
53. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
54. Rutkauskas, Lukas Tera (Vilnius) 2
55. Petrėnas, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
56. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) 2
57. Skinder, Tomaš Tera (Vilnius) 2
58. Odincovas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
59. Omilevičius, Džiugas Sūduva B (Marijampolė) 2
60. Pinkevičius, Deividas Jonava B (Jonava) 2
61. Ulberkis, Jonas Jonava B (Jonava) 2
62. Vasquez, Sebastian DFK Dainava B (Alytus) 2
63. Zdanavičius, Aurimas Sveikata (Kybartai) 2
64. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
65. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
66. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 2
67. Urba, Gytis Šilas (Kazlų Rūda) 2
68. Statkevičius, Tomas Panerys (Vilnius) 2
69. Šimonėlis, Gustas Jonava B (Jonava) 2
70. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 2
71. Uknevičius, Ernestas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
72. Spaltro, Elias Nevėžis B (Kėdainiai) 2
73. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 2
74. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 2
75. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) 2
76. Golubovski, Olgierd Tera (Vilnius) 2
77. Grigaitis, Evaldas Šilas (Kazlų Rūda) 2
78. Bukauskas, Mindaugas BFA (Vilnius) 2
79. Bindokas, Egidijus Šilas (Kazlų Rūda) 2
80. Aukštuolis, Paulius Viltis (Vilnius) 2
81. Autukas, Liutauras Jonava B (Jonava) 2
82. Bareikis, Ainas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
83. Biekša, Herkus DFK Dainava B (Alytus) 2
84. Ivaško, Vadim Tera (Vilnius) 2
85. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 2
86. Lašinskas, Edvinas FM Ateitis (Vilnius) 2
87. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 2
88. Liorančas, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 2
89. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
90. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 2
91. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
92. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
93. Kondratovič, Valdas Viltis (Vilnius) 2
94. Kovger, Deividas BFA (Vilnius) 2
95. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 2
96. Ribikauskas, Joris Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
97. Regelskis, Evaldas Jonava B (Jonava) 1
98. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 1
99. Raštutis, Ignas Šilas (Kazlų Rūda) 1
100. Razumov, Vadim BFA (Vilnius) 1
101. Samusevas, Artūras FM Ateitis (Vilnius) 1
102. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) 1
103. Rakašius, Tomas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
104. Safi, Ilyaz FM Ateitis (Vilnius) 1
105. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) 1
106. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 1
107. Ryckis, Dominykas Sveikata (Kybartai) 1
108. Piizzi, Ezequiel Nevėžis B (Kėdainiai) 1
109. Pakštys, Einaras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
110. Padegimas, Rytis DFK Dainava B (Alytus) 1
111. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 1
112. Shkubuliani, Mindia DFK Dainava B (Alytus) 1
113. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 1
114. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 1
115. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 1
116. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
117. Preišegalavičius, Nojus Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
118. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 1
119. Radzevičius, Jonas Jonava B (Jonava) 1
120. Šliokaitis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 1
121. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
122. Veščiūnas, Laurynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
123. Velička, Antanas Tera (Vilnius) 1
124. Vaitekaitis, Laimonas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
125. Vilkas, Dovydas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
126. Vitkauskas, Valdas Viltis (Vilnius) 1
127. Žigas, Armantas DFK Dainava B (Alytus) 1
128. Žebelys, Rytis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
129. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
130. Zagurskas, Aivaras Sūduva B (Marijampolė) 1
131. Takulinskas, Dovydas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
132. Noriega, Nicolas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
133. Smilingas, Rokas Jonava B (Jonava) 1
134. Skaržauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
135. Simanavičius, Arnas Sveikata (Kybartai) 1
136. Simanavičius, Edvinas Sveikata (Kybartai) 1
137. Stelitano, Antonio Nevėžis B (Kėdainiai) 1
138. Stradalovas, Deividas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
139. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 1
140. Šiaučiūnas, Egidijus Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
141. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
142. Stundžia, Dominykas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
143. Siaurusaitis, Ignas Sveikata (Kybartai) 1
144. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) 1
145. Granauskas, Robertas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
146. Galeckas, Emilis Sūduva B (Marijampolė) 1
147. Gailiušas, Mantas BFA (Vilnius) 1
148. Fiodorovas, Pavelas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
149. Guliyev, Kamran Jonava B (Jonava) 1
150. Hugo, Victor DFK Dainava B (Alytus) 1
151. Jeremejev, Jurij Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
152. Jeon, Yongil Jonava B (Jonava) 1
153. Jacenko, Aleksandr Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
154. Hurtado, Alejandro Nevėžis B (Kėdainiai) 1
155. Farouk, Mohamed Tera (Vilnius) 1
156. Dromantas, Donatas FM Ateitis (Vilnius) 1
157. Budreckas, Eimantas FM Ateitis (Vilnius) 1
158. Bautista, Julian Nevėžis B (Kėdainiai) 1
159. Barauskas, Žygimantas Panerys (Vilnius) 1
160. Apitionokas, Daimonas BFA (Vilnius) 1
161. Chudinskis, Marjan Panerys (Vilnius) 1
162. Čekanavičius, Arnetas Jonava B (Jonava) 1
163. Dybal, Bruno Sūduva B (Marijampolė) 1
164. Dargis, Klaidas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
165. Dabrila, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
166. Čižinauskas, Povilas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
167. Juzkiv, Andrius Viltis (Vilnius) 1
168. Kasiukevičius, Rimvydas DFK Dainava B (Alytus) 1
169. Meškinis, Aivaras Panerys (Vilnius) 1
170. Matusevičius, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
171. Marcinkevičius, Lukas DFK Dainava B (Alytus) 1
172. Lishai, Dzmitry FM Ateitis (Vilnius) 1
173. Mickevičius, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
174. Milkintas, Simanas Panerys (Vilnius) 1
175. Nainys, Nojus Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
176. Muračiovas, Ignas FM Ateitis (Vilnius) 1
177. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
178. Mirijauskas, Deivydas DFK Dainava B (Alytus) 1
179. Liaudanskis, Danielius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
180. Levonauskas, Arnas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
181. Klusovskis, Danas Panerys (Vilnius) 1
182. Kloniūnas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
183. Kliukoitis, Ruslanas Tera (Vilnius) 1
184. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
185. Kobayashi, Tohru Nevėžis B (Kėdainiai) 1
186. Koike, Yudai DFK Dainava B (Alytus) 1
187. Kuconis, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 1
188. Krasilnikas, Kipras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
189. Krakauskas, Tomas Sveikata (Kybartai) 1
190. Kokašvili, Edmund Norbert Tera (Vilnius) 1
191. Neimantas, Nojus BFA (Vilnius) 1


Raudonos kortelės

1. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 3
2. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 2
3. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
4. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 1
5. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
6. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
7. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) 1
8. Dedura, Ignas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
9. Ivanauskas, Kristis Tera (Vilnius) 1
10. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) 1
11. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 1
12. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
13. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 1
14. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 1
15. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
16. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) 1
17. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 1
18. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 1
19. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) 1
20. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) 1
21. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) 1
22. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 1
23. Sinkevič, Andrej Tera (Vilnius) 1
24. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 1
25. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 1
26. Šulnis, Nojus FM Ateitis (Vilnius) 1
27. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 1
28. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 1
29. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
30. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1


Nuobaudos

1. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 5 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
2. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 5 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
3. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
4. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 19 rungtynių)
5. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
6. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
7. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
8. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
9. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
10. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
11. Katilius, Lukas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
12. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
13. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
14. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
15. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
16. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
17. Šuškevič, Robert FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
18. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
19. Beivydas, Šarūnas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
20. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 10 rungtynių)
21. Gargasas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 19 rungtynių)
22. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
23. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
24. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
25. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
26. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 3 rungtynių)
27. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 21 rungtynių)
28. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
29. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 6 rungtynių)
30. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 10 rungtynių)
31. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
32. Dedura, Ignas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
33. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
34. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
35. Stankevičius, Aleksandras Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
36. Ivanauskas, Kristis Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
37. Sinkevič, Andrej Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
38. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 12 rungtynių)
39. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
40. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
41. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
42. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
43. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
44. Vieraitis, Gytis Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
45. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
46. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
47. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 21 rungtynių)
48. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 19 rungtynių)
49. Dubavičius, Edvinas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
50. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
51. Šulnis, Nojus FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Šilas 21 17 2 2 +34 53
Sveikata 21 16 1 4 +35 49
Hegelmann Litauen 19 15 2 2 +37 47
Viltis 20 9 6 5 +12 33
Sūduva B 21 9 2 10 +15 29
Nevėžis B 19 9 1 9 +6 28
FM Ateitis 20 8 3 9 +1 27
Kauno Žalgiris B 19 6 3 10 -14 21
Panerys 13 6 0 7 -23 18
Jonava B 19 4 5 10 -16 17
BFA 17 4 2 11 -33 14
Tera 21 4 2 15 -23 14
DFK Dainava B 20 3 1 16 -31 10
Kėdainiai 12 8 2 2 +25 26
Lietava 9 5 1 3 +8 16
Prienai 10 3 1 6 -14 10
Hegelmann Litauen B 11 2 2 7 -19 8
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2018 kaff.lt info@kaff.lt