2019 m. 13 kovo d.

„Ladygolo” Kauno apskrities 8 klasių ir jaunesnių finalai vyks Vilkijoje

Europoje pripažintos ir didelio dalyvių skaičiaus sulaukusios salės futbolo mergaičių žaidynės „Ladygolas“ įgauna pagreitį Kauno apskrityje.

Šį sezoną Kauno mieste ir aplinkiniuose rajonuose trijose amžiaus grupėse varžosi 24 komandos.

Jauniausiųjų – 6 klasių ir jaunesnių mergaičių varžybose dviejuose grupėse rungtyniauja 6 komandos – Kauno A. Stulginskio mokykla – daugiafunkcis centras ir S. Daukanto progimnazija, Kėdainių rajono Dotnuvos pagrindinė mokykla ir Akademijos gimnazija, Kauno rajono Vilkijos gimnazija bei Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla – darželis.

Šiuo metu jauniausiųjų varžybose varžybos savivaldybės lygmeniu, o į Kauno apskrities finalą pateks 4 komandos.

Tuo tarpu 8 klasių ir jaunesnių mergaičių grupėje kovo 18 dieną vyks Kauno apskrities finalinės varžybos. Vilkijos gimnazijoje organizuojamose varžybose dalyvaus Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Kėdainių „Aušros” progimnazija, Raseinių Šaltinio progimnazija ir šeimininkų ekipa. Iš viso šio amžiaus grupės varžybose varžėsi 8 komandos.

Gausiausias dalyvių skaičius priklauso vyriausiųjų merginų amžiaus grupei – 10 klasės ir jaunesnės. Šioje amžiaus grupėje dėl 5 kelialapių į finalus varžosi 10 komandų. Kelialapį į finalus jau užsitikrino Kėdainių r. Akademijos gimnazijos futbolininkės.

Varžybas organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Informacija - KAFF.lt