2021 m. 23 lapkričio d.

LFF III-ios lygos KAFF- MAFF pirmenybių apžvalga: „Danspin” (Raseiniai)

Neseniai pasibaigusios LFF III-ios lygos KAFF – MAFF pirmenybės suteikė jų dalyviams bei žiūrovams nemažai įsimintinų akimirkų. Na, o mes trumpai apžvelgsime pirmenybėse dalyvavusių komandų pasirodymus, pakalbinsime ir jų atstovus, pasidalinsime jų įspūdžiais.
Apžvalgą pradėsime nuo 9-ą vietą pirmenybėse užėmusios Raseinių „Danspin” komandos. Iš karto pasakysime, jog jaunai raseiniškių komandai nebuvo lengva kovoti su labiau patyrusiais bei dažniausiai aukštesnio meistriškumo varžovais. Apie tai byloja ir skaičiai – per 16 rungtynių iškovota viena pergalė, kitose dvikovose raseiniškiai buvo priversti nusileisti varžovams. Įvarčių santykis: 17-84, o rezultatyviausiai ekipoje žaidė Lukas Pundinas, pasižymėjęs 5 tiksliais smūgiais į priešininkų vartus. „Danspin” komandos žaidėjams pirmenybių metu buvo parodytos 11 geltonų kortelių ir nė vienos raudonos.
Visgi, sausi skaičiai – toli gražu ne viskas. Norisi pagirti raseiniškius, kad nepaisant eilės skaudžių pralaimėjimų, komanda buvo drausminga, nekildavo didesnių problemų dėl susirinkimo į rungtynes ir sužaidė visas pirmenybių rungtynes, gerbdami tiek žiūrovus, tiek savo varžovus. O kad ateityje iš raseiniškių galima tikėtis ir daugiau staigmenų, parodė rungtynės su pirmenybių medalininkais – FK „Nemunas” komanda, kuriems Raseiniuose patirtas pralaimėjimas gerokai sukomplikavo kovą dėl pirmenybių apdovanojimų.
Mintimis apie praėjusias pirmenybes pasidalino ir Raseinių „Danspin” komandos vadovas Tomas Gružas:
„Neturėjome labai didelių lūkesčių, kalbant apie rezultatus, šio sezono pradžioje – žinojome būsimų varžovų pajėgumą. Visgi, nepaisant užimtos vietos, pirmenybės davė daug naudos pirmiausiai mūsų jaunimui, kurį pasitelkėme. Manome, kad ateityje gauta patirtis jiems labai pravers, o keli jaunuoliai jau ir kitais metais turėtų įnešti kur kas didesnį indėlį į komandos žaidimą.
Pirmenybių metu patyrėme ir skaudžių pralaimėjimų, dideliais rezultatais, bet tai irgi nutinka sporte, tenka nuryti karčias pralaimėjimų piliules. Kartais tai būna sunkoka psichologiškai, bet manau, kad tai turėtų užgrūdinti, bet nesulaužyti. Gal šiek tiek po to trūksta pasitikėjimo savo jėgomis, bet tas dalykas „išgydomas”.
Kalbant apie ateitį, nusiteikę esame optimistiškai, dirbame, turime ir augančio jaunimo, vaikų grupes. Jei viskas seksis, kaip planuojama, turėtume būti kur kas „kietesnis riešutėlis” varžovams jau greitu laiku”.
Palinkėkime entuziastingai Raseinių ekipai, kad jų planai išsipildytų, o mes linkime jiems sėkmės ir laukiame susitikimų kitame sezone!

Nuotraukos - Alio Raseiniai