2022 m. 25 rugpjūčio d.

Antrajame bendruomenių futbolo turnyre nugalėtojais tapo ringaudiškiai

Rugpjūčio 24 dieną Ringauduose, Kauno rajone, įvyko antrasis bendruomenių futbolo turnyras, kuriame dalyvavo šešios komandos iš Vilkijos, Garliavos, Marijampolės, Zapyškio, Kauno ir Ringaudų. Turnyras buvo organizuojamas Ringaudų bendruomenės daugiafunkcinėje sporto aikštelėje.

Komandos žaidė vieno rato sistema. Rungtynės buvo žaidžiamos į netradicinių matmenų futbolo vartus su 4 dydžio kamuoliu. Rungtynės buvo žaidžiamos vieną kėlinį – 8 minutes. Turnyro metu komandos žaidė be teisėjų, taip siekiant skatinti garbingo žaidimo principus. Bendruomenių komandose žaidė įvairaus amžiaus dalyviai.  Viena iš įdomesnių taisyklių buvo ta, kad tas pats žaidėjas įmušęs įvartį negalėjo antrą kartą iš eilės įmušti įvarčio, turėdavo laukti kol kiti jo komandos žaidėjai įmuš įvarčius.

Aktyvūs Vilkijos futbolo bendruomenės nariai Fedorčakai yra puikus pavyzdys visiems, kurie ne tik patys dalyvauja įvairiuose renginiuose, bet ir futbolu užburia kitus žmones – kalbėjo Kauno apskrities futbolo federacijos valdybos narys Algirdas Kvalkauskas.

Sužaidus visas rungtynes, paaiškėjo, kad pirmos vietos prizus iškovojo Ringaudų komanda, kaip ir pirmajame turnyre antrąją vietą užėmė Zapyškio komanda (Kauno rajonas), trečiosios vietos prizai atiteko Garliavos komandai (Kauno rajonas). Visos komandos buvo apdovanotos Kauno apskrities futbolo federacijos įsteigtais prizais, kuriuos įteikė valdybos narys Algirdas Kvalkauskas.

Futbolo turnyrų organizavimas mažuose miesteliuose yra galimybė įsitraukti bendruomenės nariams į aktyvias fizines veiklas. Smagu matyti, kad futbolas patinka žmonėms. Nors Ringaudai neturi tikros futbolo aikštelės, tačiau tai netrukdo organizuoti futbolo renginių, nes futbolas yra žaidimas visiems, visur ir visada  – pasakojo renginio organizatorius Martynas Karpavičius.

Turnyrą organizavo futbolo entuziastai Martynas Karpavičius, Ramūnas Švedas, Viktorija Svirupskytė kartu su Ringaudų seniūnijos seniūne Rūta Slivinskiene ir asociacija „Ringaudų bendruomenės centras“.

Turnyro akimirkas įamžino fotografė Beata Štampachova.