2019 m. 23 spalio d.

Artėja salės futbolo I lygos „Let’s Go“ startas

Salės futbolo I lygos „Let’s Go” startas jau artėja. Kviečiame į susirinkimą užsiregistravusias ir nespėjusias tai padaryti komandas

Šiais metais salės futbolo mėgėjų lyga „Let’s Go” Kauno apskrityje gavo I lygos statusą ir startuos 9 sezoną iš eilės. Praėjusiais metais lygoje tarp komandų vienvaldystės nebuvo viso sezono metu ir tik paskutiniame ture paaiškėjo, kurias vietas pasidalins TOP 4 komandos. Lemiamose rungtynėse dėl prizininkų pakylos rezultatu 3:8 (3:3) Kauno kolegijos futbolininkai nusileido FK „Smūgis” ekipai ir taip leido pastarajai komandai varžytis dėl pirmos vietos su FK „Imsrė” komanda iš Jurbarko. Tiesa, dėl pirmos vietos galėjo kovoti ir FK „Aleksotas” komanda, tačiau prieš paskutinėse rungtynėse pastaroji nusileido FK „Imsrė” komandai rezultatu 5:1 (2:0) ir galėjo tenkintis trečiąja vieta. Lemiamoje dvikovoje paskutinėse sezono rungtynėse tarp FK „Smūgis” ir FK „Imsrė” pergalę rezultatu 1:2 (0:1) šventė svečiai iš Jurbarko FK „Imsrė” ir į viršų kėlė „Let’s Go” lygos čempionų taurę.

Šiais metais jau norą dalyvauti pareiškė: FK „Imsrė”, FK „Smūgis”, FK „Aleksotas”, Kauno Kolegija, FC „Garliavos United”, FC „Antakalnio Parkas”, „Prienų KKSC”.

Šią savaitę vyks komandų vadovų susirinkimas, kurio metu dalyvaus jau norą pareiškusios komandos bei kitos, kurios savo sprendimą priims po vadovų susirinkimo. Komandas, kurios taip pat norėtų dalyvauti I lygos čempionate Kaune kviečiame dalyvauti susirinkime, kurio metu bus pristatyta čempionato vizija, nuostatai ir idėja.

Susirinkimas vyks: spalio 24 dieną (ketvirtadienis) 19.00 val. LFF ofisas Kaune, adresu Jonavos g. 43 B, antrame aukšte posėdžių salėje (https://goo.gl/maps/1sJcwCVFHbtwcmnC7).

Primename jog šiame sezone varžytis galės ne daugiau kaip 10 komandų. Planuojama žaisti dviejų ratų sistema. I lygoje planuojama žaisti 3 skirtingose vietose (salėse, arenose). Tuo rūpinasi lygos organizatoriai, tad komandoms nereikės rūpintis dėl sporto salių.

Informacija - „Let's Go“ lyga