2021 m. 18 sausio d.

FC Hegelmann Litauen pasipildė nauju vartų sargu

Prie Kauno rajono „Hegelmann Litauen” klubo prisijungė dar vienas naujas narys – nemažai A lygos patirties turintis vartininkas Ignas Plūkas.

Klubui abipusiu susitarimu nepratęsus sutarties su abejais praeito sezono vartininkais serbu Nemanja Bjelanu ir lietuviu Matu Daškumi, į ekipą buvo pakviestas pastaruosius tris sezonus Marijampolės „Sūduvai” priklausęs 27 metų vartų sargas I. Plūkas.

„Man norisi rungtyniauti ir gauti daugiau žaidybinio laiko, manau jog šioje komandoje tai galėsiu įgyvendinti. Taip pat tai yra mano gimtojo miesto komanda. Malonu grįžti namo”, – FC Hegelmann TV sakė komandos naujokas.

Kaune augęs ir čia futbolo paslapčių mokinęsis futbolininkas, savo karjerą pradėjo Kauno FBK gretose. Vėliau Ignas pasirašė sutartį su Vilniaus „Žalgirio” klubu ir buvo skolinamas „Šiauliams” ir Utenos „Uteniui”.

2016-2018 m. sezonuose vartininkas atstovavo FK „Trakai” klubui ir savo sėkmingu žaidimu atkreipė Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio Edgaro Jankausko dėmesį.

2018 m. vasarą vartininkas sukirto rankomis su šalies čempione Marijampolės „Sūduva”, kur ir rungtyniavo iki šiol.

„Manau, jog mano karjera banguota. Buvo gerų sezonų, buvo ir labai prastų. Viskas praeityje, dabar noriu atversti naują karjeros puslapį, čia Kaune”, – sakė I. Plūkas.

FC „Hegelmann Litauen” klube Ignas vėl dirbs kartu su treneriu Artūru Ramoška. Jiems kartu teko dirbi 2012 metais Kauno FBK klube bei kitą sezoną Vilniaus „Žalgiryje”.

„Su treneriu Artūru mes puikiai pažįstami ir kartu teko nemažai darbuotis. Nekantrauju vėl pradėti darbus kartu. Jis puikus žmogus ir treneris”, – kalbėjo vartų sargas.

I. Plūkas jau kitą šeštadienį galės debiutuoti savo naujoje ekipoje kontrolinėse rungtynėse prieš Baltijos futbolo akademijos komandą.

Informacija - hegelmannsports.lt|Nuotraukos - FC Hegelmann Litauen