2019 m. 23 gruodžio d.

FK Garliava projektui įgyvendinti skirtas sporto rėmimo finansavimas

Garliavos futbolo klubas pradeda įgyvendinti projektą„Fizinio aktyvumo plėtra Kauno rajono savivaldybėje“. Projekto laikotarpiu (2019-2021 metais) numatyta gerinti Garliavos futbolo klubo veiklą ir skatinti Kauno rajono bendruomenės narių fizinį aktyvumą.

Pagrindinės projekto veiklos ir siekiami rezultatai: techninio vadovo funkcijos ir pareigybės įsteigimas klube, šiuolaikinės ugdymo programos įsigyjimas, trenerių kvalifikacijos kėlimas Lietuvoje ir užsienyje, administracinių ir sanitarinių patalpų treneriams, auklėtiniams ir bendruomenei sukūrimas, stovyklų, turnyrų, bendruomenės renginių skatinančių fizinį aktyvumą organizavimas.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

„Tikiuosi šis projektas ne tik pagerins Garliavos futbolo klubo veiklą, bet kartu prisidės prie platesnio Kauno rajono bendruomenės rato ir įtrauks ją į fizinio aktyvumo veiklas per įvairius futbolo renginius“.

Plačiau apie projektą: http://fkgarliava.lt/lt/srautas/naujienos/fk-garliava-projektui-igyvendinti-skirtas-sporto-remimo-finansavimas/

Informacija - Henrikas Grigas, FK "Garliava" vadovas|Nuotraukos - FK "Garliava"