2020 m. 12 rugpjūčio d.

Futbolo mėgėjams – galimybė prisijungti prie Europos masinio futbolo savaitės

Paskutinę rugsėjo savaitę futbolo mėgėjai kviečiami prisijungti prie tradicinės tarptautinės akcijos ir sportuoti kartu su visa Europa.

Kasmet nuo rugsėjo 23 iki 30 dienos milijonai žmonių – sporto profesionalų, entuziastų, ekspertų ir asociacijų – kartu dalyvauja viename didžiausių pasaulio sporto iniciatyvų: Europos sporto savaitės  (#BeActive)renginiuose.

Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) kviečia Europos sporto savaitės metu praleisti aktyviai su futbolo renginiais masinio futbolo savaitėje (Grassroots Week).

Masinio futbolo asociacija Lietuvoje jungiasi prie šios iniciatyvos ir siūlo švęsti su futbolu: organizuoti įvairius renginius, skatinti ir įkvėpti aplinkinius populiarinant futbolą.

Praėjusiais metais masinio futbolo savaitėje Lietuvoje surengta 40 renginių, prisijungė apie 3000 dalyvių.

Registruotis internetu užpildant šią formą iki rugsėjo 13 d. imtinai. Žinią apie visus renginius paskleis Masinio futbolo asociacija, o pasirinktinai įdomiausius, išskirtiniausius ar gausiausius renginius pasistengsime nušviesti ypatingai.

Organizuojant renginius prašome atkreipti dėmesį į naujausius Sveikatos apsaugos sprendimus ir rekomendacijas dėl apsaugos priemonių nuo koronaviruso.

Informacija - lff.lt