2021 m. 1 rugpjūčio d.

Futbolo šventė – su idėjomis ateičiai

Aukščiausiame šalies divizione – Optibet A lygoje – rungtyniaujantis Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolo klubas trečiadienį surengė šventę, į kurią buvo pakviesti šio klubo partneriai ir rėmėjai.
Iš pradžių svečiai filmavosi vaizdo klipui su profesionalų komandos nariais, po to patraukė į mažąją aikštelę, kur vyko draugiškas aštuonių komandų trijulių turnyras.
Į Kauno futbolo akademijos manieže vykusį renginį atvyko ir Kauno rajono komanda su meru Valerijumi Makūnu ir jo pavaduotoju Pauliumi Visocku priešakyje.
Vokiško kapitalo logistikos įmonė „Hegelmann Transporte“ yra futbolo klubo steigėja ir pagrindinė rėmėja, todėl šiam vardui atstovavo dvi komandos: vieną sudarė įmonės vadovai, kitą – futbolo klubo atstovai. Jos ir susigrūmė finale dėl nugalėtojų taurės.
Į aikštę išbėgęs „Hegelmann Transporte“ valdybos pirmininkas ir bendraturtis Antonas Hegelmannas pasižymėjo stipriais smūgiais ir net keliais įspūdingais įvarčiais.
Turnyrą organizavęs FB „Hegelmann Litauen“ vykdantysis direktorius Dainius Šumauskas nugalėtojų taurę įteikė FB „Hegelmann“ atstovams.
Kauno rajono savivaldybės futbolininkai po dviejų pergalių ir dviejų pralaimėjimų pasiekė pusfinalį.
„Labai svarbu, kad „Hegelmann“ vadovai ne tik subūrė aukšto lygio profesionalų komandą, bet ir siekia sukurti palankią terpę vaikams žaisti futbolą, o norintiems siekti rezultatų – sudaryti sąlygas tobulėti“,- pabrėžė V. Makūnas.
Šventėje nemažai kalbėta apie savivaldybės ir klubo tolimesnio bendradarbiavimo galimybes kuriant futbolo infrastruktūrą ir ugdant jaunuosius futbolininkus.
„Hegelmann Litauen“ profesionalų komandoje puikiai rungtyniauja garliavietis saugas Vilius Armanavičius ir babtiškis puolėjas Nauris Petkevičius, kuris per šį sezoną jau yra pelnęs 11 įvarčių, iš kurių net 4 per trejas pastarąsias rungtynes.
Šiuo metu FK „Hegelmann Litauen“ yra įsitvirtinęs penktoje Optibet A lygos turnyro lentelės vietoje ir neslepia ambicingų planų žengti dar toliau.

Informacija - Edmundas Mališauskas|Nuotraukos - Edmundas Mališauskas