2021 m. 27 liepos d.

Futbolo veteranų kovos Marijampolėje

Šeštadienį Marijampolėje buvo sužaistos dar vienas Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybių turas. Šiais metais Kauno garbę jame gina dvi kauniečių komandos – FK „Feniksas“ ir FK „Lampėdžiai“. Prieš šį turą Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) valdybos narys D.Bučinskas įteikė Kauno komandų žaidėjams kepuraites bei kamuolius su KAFF logotipu, palinkėjo gražaus ir garbingo žaidimo bei pergalių. Palinkėjimai buvo išgirsti, o mūsų miesto atstovai ir toliau pirmenybėse žengia be pralaimėjimų.

Trumpai – apie vykusius susitikimus Marijampolėje.

Visagino FK „Inter veteranai“ – Kauno FK „Feniksas“ 1:1

Pavojingų momentų prie abiejų komandų vartų buvo nemažai, taškų reikėjo abiem ekipoms.  Dramatiškai vykusios rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Marijampolės City“ – FK „Lampėdžiai“ 1:2.

Aikštės šeimininkai pačioje rungtynių pradžioje praleido įvartį į savo vartus, kauniečių gretose pasižymėjo A.Dapkus. Labai didelis noras kuo greičiau išlyginti rezultatą kartais baigiasi ,,šnipštu“. Taip atsitiko ir šį kartą – Marijampolės atstovai darė daug klaidų gynyboje , o netrukus praleido dar vieną įvartį į savo vartus. Klaidų netrūko abiejų komandų žaidime, o antrame kėlinyje neišnaudoję keleto gerų progų kauniečiai patys netikėtai praleido įvartį į savo vartus. Visgi, pergalingą rezultatą svečiams pavyko išsaugoti pavyko.

„Klaipėdos veteranai“FK „Lampėdžiai“ 0:1.

Dar viena bekompromisinė dvikova, kurioje netrūko permainingų nuotaikų. Klaipėdiečių atakas sėkmingai stabdė oponentų gynėjai, retai leidę varžovams  priartėti prie savo vartų. Tuo tarpu kauniečiai po greitos atakos ir sumaišties prie varžovų vartų pasiekė vienintelį susitikimo įvartį

Kauno FK „Feniksas“– Marijampolės City“ 2:0.

Šiose rungtynėse komandos didelį dėmesį skyrė gynybai, o laimėjo tie, kurie padarė patys mažiau klaidų ir geriau išnaudojo varžovų „dovanas“. Kauniečiai į savo sąskaitą įsirašė dar 3 taškus.

Visagino FK „Inter veteranai“ – „Klaipėdos veteranai“ 2:2.

Dramatiškas susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, o rungtynių pabaigoje išlyginamąjį įvartį Visagino komandai pelnė D.Šumskas.

Informacija - Lionginas Ambrusevičius|Nuotraukos - Lionginas Ambrusevičius