2022 m. 21 birželio d.

Garliavos bendruomenė rinkosi į kasmetinę Garliavos futbolo klubo bendruomenės šventę

Birželio 19 dieną į kasmetinę Garliavos futbolo klubo organizuojamą bendruomenės šventę Garliavos Adomo Mitkaus mokyklos stadione rinkosi aktyviai laiką praleisti norintys bendruomenės nariai.

Šventėje dalyvavo daugiau kaip 200 dalyvių su savo šeimomis, o visiems atvykusiems sveikinimo žodį tarė FKG klubo vadovas – Henrikas Grigas, sporto direktorius – Tadas Kijanskas bei Seimo narys – Justinas Urbanavičius.

Dalyviai linksmai leido laiką varžydamiesi įvairiose užduotyse, turėjo galimybę išmėginti inovatyvias atrakcijas, susipažinti tarpusavyje bei pabendrauti su klubo treneriais.

Aktyviausi bendruomenės nariai buvo suskirstyti komandomis ir varžėsi net septyniose skirtingose rungtyse. Renginys padovanojo daug azarto bei gerų emocijų, o šventę vainikavo iškilmingi apdovanojimai.

„Džiugu, kad pirmą kartą šventė organizuota Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadione sulaukė tiek daug dėmesio ir bendruomenės narių antplūdžio. Būtinai tęsime tradiciją ir kitąmet. Labai norėtus, kad bendruomenė, tėveliai, vaikai labiau įsitrauktų ir ateitų į stadioną palaikyti pagrindines Garliavos miesto komandos. Kelias kuriant bendruomenę nėra lengvas, bet mes esame bendruomenės futbolo klubas. Dėkojame visiems, kurie mus palaiko ir domisi mūsų klubo veikla, o didžiausias ačiū skrieja mūsų motyvuotiems, jaunatviškiems ir visada save atiduoti pasirengusiems treneriams! Jūs esate visko pagrindas!” , – sakė FKG klubo vadovas H. Grigas

Garliavos futbolo klubas siekdamas skatinti fizinį aktyvumą ir bendruomeniškumą tokias bendruomenės šventes organizuoja kasmet. Visus garliaviečius ir apylinkių gyventojus raginame dažniau apsilankyti stadione bei sekti klubo veiklą.

Organizuojant renginį prisidėjo ir Kauno apskrities futbolo federacija.