1. Utenos apskrities nugalėtojai – Antano Vienuolio progimnazija
  1. Telšių apskrities nugalėtojai – Viekšnių gimnazija
  1. Vilniaus apskrities nugalėtojai – Švenčionėlių progimnazija
  1. Marijampolės apskrities nugalėtojai – Kalvarijos gimnazija
  1. Šiaulių apskrities nugalėtojai – Gasčiūnų pagrindinė mokykla

1. Kauno apskrities nugalėtojai – Vilkijos gimnazija
  1. Tauragės apskrities nugalėtojai – Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijo
  1. Alytaus apskrities nugalėtojai – Leipalingio progimnazija
  1. Panevėžio apskrities nugalėtojai – Panevėžio Vyturio progimnazija
  1. Klaipėdos apskrities nugalėtojai – Dovilų pagrindinė mokykla

Sužaidus varžybas grupėse, paaiškėjo, kad pusfinaliuose susitiks Panevėžio „Vyturio” progimnazija su Gasčiūnų pagrindine mokykla ir Švenčionėlių progimnazija su Dovilų pagrindine mokykla.

Pirmajame pusfinalyje Panevėžio „Vyturio” progimnazija minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Gasčiūnų pagrindinės mokyklos komandą, o antrajame pusfinalyje, rungtynėms pasibaigus 1:1, po baudinių serijos 2:0 Švenčionėlių progimnazijos moksleiviai įveikė Dovilų pagrindinės mokyklos komandą.

Mažajame finale Gasčiūnų pagrindinės mokyklos komanda 2:1 nugalėjo Dovilų pagrindinės mokyklos komandą ir pasipuošė bronzos medaliais. Didžiajame finale, po atkaklių ir įtemptų rungtynių, panevėžiečiai 1:0 nugalėjo Švenčionėlių progimnazijos moksleivius ir iškovojo pirmos vietos medalius ir taurę.

Superfinale visos komandos buvo apdovanotos futbolo aprangomis, kamuoliais, diplomais. Komandoms prizininkėms įteikti medaliai, taurės, o pedagogams – atminimo dovanėlės. Bei karštą dieną buvo pavaišinti ledais, atsigauti po vasariškai karštos dienos.

Finalo metu buvo renkami garbingiausio prizo nusipelnę žaidėjai komandose, kuriais tapo: