2020 m. 19 kovo d.

„Hegelmann Litauen“ klubą papildė Vilius Armanavičius

Nors Lietuvos ir užsienio stadionuose šiuo metu įvestas karantinas ir visos futbolo varžybos bei treniruotės laikinai sustabdytos, darbai Kauno „Hegelmann Litauen“ klubo ofise nesustoja. Jau anksčiau su klubu treniravęsis ir kontrolines rungtynes žaidęs Vilius Armanavičius nuo šiol oficialiai gali vadintis klubo futbolininku.

„Komandos kolektyvas puikus, dauguma žaidėjų pažįstu iš anksčiau bei kartu su treneriais Artūru ir Tadu esu dirbęs Jonavoje. Treniruotės tikrai neblogo lygio, gal tik šiek tiek sunkiau man priprasti, nes jos vyksta vakarais.

Mano ir komandos tikslas yra vienas ir tas pats – kitą sezoną dalyvauti A lygoje, bet žinoma tai nebus labai paprasta”, – pirmaisiais įspūdžiais apie klubą dalijosi V. Armanavičius.

Atraminio saugo pozicijoje dažniausiai rungtyniauntis kaunietis vienareikšmiškai sustiprins laikinosios sostinės ekipą ir duos daug naudos Pirmos lygos pirmenybėse. 24 metų kaunietis į savo gimtąjį miestą grįžta po gastrolių pajūryje, kur praeitame sezone atstovavo Klaipėdos „Atlanto“ klubą.

Futbolo paslapčių Vilius mokėsi Kauno futbolo mokykloje pas trenerį Nikoną Sujetovą, o su populiariausia sporto šaka pasaulyje susipažino kai jam buvo penkeri.

2008 metais perspektyvų jaunuolį pakvietė Kaune veikusi Nacionalinė futbolo akademijoje, kur jis praleido šešerius metus, kol 2014 metais nepateko į Kauno „Stumbro“ akiratį. Šiame klube V. Armanavičius patyrė ir šilto ir šalto, tapo LFF taurės laimėtoju ir kurį laiką buvo neišstumiamas pagrindinės komandos narys. Saugas klubo gretose A lygoje sužaidė 71 rungtynes ir pelnė vieną įvartį.

Vėliau „Hegelmann Litauen“ naujoko kelias pasuko į šalimais Kauno esančią Jonavą, kur 2018 metų sezono antroje sezono dalyje jam teko kartu dirbti su dabartinės komandos strategais Artūru Ramoška ir Tadu Vilkevičiumi.

2019 metų sezone V. Armanavičius vilkėjo geltonai mėlynus marškinėlius ir „Atlanto“ gretose sužaidė 30 rungtynių, per kurias pelnė 1 įvartį.

„Hegelmann Litauen“ klube V. Armanavičius vilkės 14 numeriu pažymėtais marškinėliais.

Informacija - FC Hegelmann Litauen|Nuotraukos - Elijus Kniežauskas