2019 m. 3 sausio d.

Įsibegėja registracija į mergaičių salės futbolo žaidynes „Ladygolas”

LFF.lt

Populiariausios merginų salės futbolo (futsal) žaidynės „LadyGolas“ sugrįžta jau ketvirtam sezonui. Varžybas organizuojanti Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ragina šalies mokyklas prisijungti prie projekto.

„LadyGolas“ kiekvienais metais sutraukia daugiau nei 300 komandų, o iš viso „Lagydolo“ čempionatą jau išbandė daugiau nei 10 tūkstančių jaunųjų futbolininkių.

„LadyGolas“ – daug dėmesio ne tik Lietuvoje, tačiau ir Europoje sulaukęs projektas. 2016 metais „KISS Marketing“ apdovanojimuose, geriausios moterų futbolo kampanijos kategorijoje, užėmė antrąją vietą.

Vienas pagrindinių „LadyGolo“ tikslų – sudominti futbolui iki tol nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites ir suteikti galimybę turiningai bei sportiškai praleisti laisvalaikį. Tuo pačiu – tai galimybė futbolo treneriams atrasti gabių žaidėjų.

Šiame, jau ketvirtame sezone, kviečiamos dalyvauti trijų amžiaus grupių merginos. Komandos varžysis 6 klasių (2006 m. gimimo ir jaun.), 8 klasių (2004 m. gimimo ir jaun.) bei 10 klasių (2002 m. gimimo ir jaun.) turnyruose. Komandoje gali būti registruojamos nuo 7 iki 10 žaidėjų, pasirinktinai komandos treneris ir/arba vadovas.

Norintys dalyvauti žaidynėse, savo mokyklos komandą privalo iki 2019 m. sausio 18 d. 23:59 val. užregistruoti puslapyje www.ladygolas.lt nurodyta tvarka. Žaidėjų registracija turi būti atlikta iki sausio 23 d. 23:59 val.

„Atsižvelgdami į UEFA reikalavimus, visas masinio futbolo varžybos integruojame į bendrą Lietuvos futbolo duombazę. Jau du projektai – „Futboliukas“ ir „MrGolas“ – buvo prijungti prie interaktyvios COMET sistemos. Ateinantis „LadyGolo“ čempionatas išsiskiria tuo, jog jo registracija vyks per COMET sistemą, o varžybų statistika atsispindės Lietuvosfutbolas.lt puslapyje.“, – sakė MaFA direktorius Ignas Marcinkevičius.

Projekto tikslas ir uždaviniai:

1. Populiarinti salės futbolo žaidimą (futsalą) Lietuvos mokyklose.
2. Sudominti mergaites, nelankančias sporto mokyklų, sportu ir sveika gyvensena.
3. Skatinti glaudų bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų, vietos (seniūnijų, savivaldybių, apskričių) institucijų ir sporto organizacijų.
4. Padėti suartėti kaimyninėms bendruomenėms, šeimas paskatinti aktyviai ir naudingai praleisti laisvalaikį su savo atžalomis.

Apdovanojimai:
Kiekviena tinkamai užsiregistravusi ir žaidynėse dalyvaujanti komanda dovanų gauna po 1 futsalo kamuolį.
Savivaldybių nugalėtojos apdovanojamos komandiniu diplomu ir 10 marškinėlių (svarbu: komanda privalo dalyvauti apskrities finale, kad galėtų atsiimti apdovanojimus).

Komandos, didžiajame Lietuvos finale iškovojusios pirmąsias tris vietas, apdovanojamos komandinėmis taurėmis, medaliais, diplomais ir kamuoliais. (I v. – 5, II v. – 3, III v. – 2). Asmeniniais prizais bus apdovanojamos geriausios komandų žaidėjos, absoliučiai geriausia vartininkė ir aikštės žaidėja.

Finalo nugalėtojos ir prizininkės bus apdovanotos specialiais prizais: 10 sėdmaišių arba stalo futbolu.
Pagrindinis prizas – kelionė namo vaišėmis ir saldumynais pripildytu limuzinu.

„LadyGolo“ nuostatai ir bendrosios taisyklės

Informacija - LFF.lt|Nuotraukos - LFF.lt