2019 m. 18 kovo d.

Jubiliejiniame – 15-ajame ,,Daumantų” turnyre triumfavo šeimininkai – ,,Nevėžio” veteranai

Praėjusį šeštadienį, kovo 16 d. Kėdainių sporto centro futbolo manieže vyko respublikinis senjorų salės futbolo turnyras „Daumantų” taurei laimėti ir Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai vyko jau 15-as turnyras iš eilės.

Turnyre dalyvavo penkios komandos. Sužaidus vieno rato varžybas pagal surinktus taškus komandos pasiskirstė vietomis. Šįkart šeimininkai nebuvo svetingi ir surinkę 10 taškų tapo turnyro nugalėtojais.

2 vieta – 9 taškai Telšių ,,Telšiai”
3 vieta – 5 taškai Ukmergės ,,Vienybė”
4 vieta – Panevėžio ,,Ekrano Senjorai”
5 vieta – 0 taškų Jonavos ,,Klevas”.

Po kovų aikštelėje vyko turnyro uždarymas. Buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai ir vadovai ,,Daumantų” dovanomis ir prizais.

,,Nevėžis” – Andrius Klimakovas
,,Telšiai” – Ramūnas Laurinavičius
,,Vienybė”- Vitalijus Kovaliūnas
,,Ekrano Senjorai” – Audrius Monstravičius
,,Klevas” – Svajūnas Černiauskas

Na, o rezultatyviausiu turnyro žaidėju įmušusiu 10 įvarčiu tapo Nerijus Kestenis – ,,Nevėžis”, geriausiu vartininku – Nerijus Kačinskas ,,Vienybė” , geriausias turnyro žaidėjas Vijūnas Vasiliauskas – ,,Telšiai”. Jie taip pat buvo apdovanoti asmeniniais prizais bei dovanomis.

Klubo vardu dėkojame generaliniam turnyro rėmėjui – UAB ,,Daumantai LT”. Tai pat dėkojame KAFF prezidentui Romui Pikčilingiui, FK ,,Nevėžis” vadovui Sauliui Skibiniauskui.

Informacija - ,,Nevėžio'' veteranų klubo pirmininkas Robertas Činikas