2021 m. 11 lapkričio d.

Jubiliejų atšventė ir Gintaras Grigonis!

Su gražia sukaktimi sveikiname ilgametį Kauno futbolo komandų futbolininką bei trenerį Gintarą Grigonį!

Gintaras ne vienerius metus buvo garsių Kauno futbolo komandų – „Politechnikos”, „Bangos”, FBK „Kauno” narys, savo žaidimu, žmogiškomis savybėmis užsitarnavęs komandos draugų pagarbą bei autoritetą. Žaidėjo karjera vainikuota Lietuvos čempionų vardais bei įvairių spalvų pirmenybių medaliais.

Itin geras žaidimo supratimas,  jo „skaitymas” visuomet buvo ir išlieka išskirtiniu Gintaro bruožu. Jis praverčia ir dabar, kuomet tarpusavyje jėgos išmėginamos veteranų varžybose. Su Kauno futbolo senjorais nuskinta ne viena pergalė bei iškovoti čempionų titulai Lietuvos pirmenybėse.

Dar viena Gintaro Grigonio veiklos sritis – pedagoginis, futbolo trenerio darbas. Ne vienerius metus jis yra KTU studentų rinktinės treneris, o praeitais metais Gintaro vadovaujama ekipa tapo Lietuvos studentų lygos nugalėtojais, sezono metu nepralaimėjusi nė vieno susitikimo!

Nenuostabu, kad trenerį geru žodžiu mini ne vienas KTU studentas bei absolventas, kuriems nesvetimas ir futbolas, ir jaukus KTU stadionas bei sporto aikštynas.

Atminimo dovanėlę savo komandos draugui įteikė KAFF valdybos narys Danielius Bučinskas, o KAFF prisideda prie visos Kauno futbolo bendruomenės sveikinimų bei linkėjimų gražaus jubiliejaus proga!