2019 m. 16 liepos d.

Kačerginėje futbolą žaidė tiek maži, tiek dideli!

Liepos 15 dieną Kačerginėje, Jono Biliūno aikštėje, įvyko draugiškas futbolo turnyras „Kačerginė cup 2019“, kurioje dalyvavo vaikai ir suaugę iš Lietuvos ir Ukrainos. Futbolo renginyje dalyviai susiskirstė į komandas :„Dragons“, „Family“, „Shoes“, „Drakoša“, „I don‘t know“, „Supergirls“, „Tigers“.

Dalyviai varžėsi žaisdami ant smėlio basomis su minkštu poroloniniu kamuoliu į netradicinio dydžio vartus. Varžybų metu netrūko puikių ir gerų emocijų aikštelėje. Varžybos vyko be teisėjų, tad pagarba vienas kitam rungtynių metu įrodė, kad bendravimu pasiekiami visi susitarimai.

Futbolą galima žaisti bet kur, kur tik yra erdvės pasistatyti vartus.  „Netradicinio dydžio vartai, mažesnis kamuolys ir teisėjų nebuvimas aikštelėje parodo, jog futbolas ne tik skirtas profesionalams, bet ir tiems, kurie futbolu nesidomi, svarbu pateikti futbolą taip, kad jis teiktų džiaugsmą žaidžiantiems“, – teigė vienas iš renginio organiztorių Martynas Karpavičius.

Visi šventės dalyviai apdovanoti atminimo suvenyrais, o prizininkai – įsteigtais medaliais, kuriuos įteikė Kačerginės daugiafunkcio centro direktorė Aurika Laurinaitienė.

„Tai antra tokia futbolo šventė pas mus Kačerginėje, kur vaikai iš Ukrainos gali puikiai praleisti laiką su vaikais iš Lietuvos, pasimėgauti ne tik nuostabia gamta, bet ir aktyviai praleisti laiką su futbolo kamuoliu“, –  sakė įstaigos direktorė Aurika Laurinaitienė.

Renginį organizavo futbolo entuziastai Martynas Karpavičius ir Marius Mastauskas.

Informacija - Martynas Karpavičius ir Marius Mastauskas|Nuotraukos - Dovilė Mikuckienė