2023 m. 10 sausio d.

KAFF futsal I lyga

Pasibaigė dar vienas KAFF futsal I lygos turas, kuriame susitiko Kėdainių „United” – Birštono „Nemunas” ir LSU-Kelmė – Kauno „Policija”.

Kėdainių futbolininkai nuo pat rungtynių pradžios sėkmingai realizavo sukurtas progas ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 4-0. Antrajame kėlinyje Kėdainių „United” toliau įrodinėjo savo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 7-2. Po šešių turų Kėdainių „United” komanda išlieka vienintele komanda, kuri dar nėra pralaimėjusi.

Antrose šios dienos rungtynėse susitiko LSU-Kelmė ir Kauno „Policija”. Po pirmo kėlinio LSU-Kelmės komanda pirmavo rezultatu 2-1. Antrajame kėlinyje šeimininkai įrodė, kad yra žymiai stipresni ir per kėlinį pelnę šešis įvarčius nugalėjo „Policijos” komandą rezultatu 8-2, nugalėtojams tris įvarčius pelnė Pijus Sudakovas.