2020 m. 27 gegužės d.

KAFF ir LFML kviečia registruotis į mėgėjų vasaros pirmenybes!

KAFF informuoja, jog Lietuvos futbolo mėgėjų lyga (LFML) jau paskelbė registracijos į 2020 m. Vasaros 7×7 pirmenybes Kaune pradžią.

Jei neįvyks nenumatyti pokyčiai, susiję su Lietuvoje dėl COVID-19 pandemijos paskelbtais karantino suvaržymais, LFML Vasaros pirmenybių startas planuojamas 2020 m. birželio mėn. viduryje, pabaiga – 2020 m. rugsėjo mėn. Visos pirmenybių komandos savo rungtynes žais LFF treniruočių centro (buvusios Nacionalinės futbolo akademijos) aikštėse.

Registracija į pirmenybes bus vykdoma iki birželio 8 d. (imtinai). Norintys užregistruoti savo komandą, turėtų organizatoriams (info@lfml.lt) atsiųsti savo registruojamos komandos pavadinimą, kontaktinio asmens telefono numerį ir el. pašto adresą.  Šią informaciją taip pat galite perduoti ir telefonu: +37061102457.

Užsiregistravusios komandos bus informuotos apie komandų atstovų susirinkimo datą, kuriame bus pristatyta pirmenybių vykdymo tvarka, esminiai nuostatų punktai, komandos skirstomas į divizionus.

2019 m. LFML Vasaros pirmenybėse Kaune I-ajame divizione triumfavo „Žaliakalnio“ komanda, II-ajame divizione – „Duokim garo”.

Kilus klausimams – susisiekite! info@lfml.lt arba +37061102457.

Informacija - KAFF ir LFML|Nuotraukos - LFML