2019 m. 18 spalio d.

KAFF-MAFF III lygos nugalėtojas – FK „Kėdainiai“

Finišavo 2019 m. Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) ir Marijampolės apskrities futbolo federacijos (MAFF) III lygos pirmenybės, kuriose antrus metus iš eilės stipriausi buvo FK „Kėdainiai“.

24 taškus per 10 turų surinkę kėdainiečiai dviem taškais aplenkė antroje vietoje likusią „Kazlų Rūdos” komandą.Trečioje vietoje su 16 taškų liko Jonavos „Lietava”.

Nedaug iki medalių pritrūko III lygos debiutantui FK „Taurui-Primaline” (15  tšk.). Kita debiutantė iš Kauno – „Šturmo” (10 tšk.) komanda, sugebėjusi kartą įveikti „Kėdainius“, tenkinosi penktąja vieta, o tašką surinkusi Šakių SMK „Spartos-Nadruvio“ komanda liko paskutinėje vietoje.

Rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo vardas atiteko „Kazlų Rūdos” puolimo lyderiui Ignui Raštučiui, pelniusiam 14 įvarčių.

Nors KAFF-MAFF III lygos pirmenybės jau baigėsi, keturios pirmenybėse dalyvavusios komandos dar varžosi KAFF-MAFF III lygos Taurės varžybose. Pirmajame pusfinalyje Kėdainiuose „Kazlų Rūda“ 4:2 įveikė „Kėdainius“.  Kitoje pusfinalio poroje „Šturmas“ Kaune priims SMK „Spartą-Nadruvį“.

Taurės varžybų finalas ir rungtynės dėl trečiosios vietos bus žaidžiamos spalio 26 d. Kaune, KTU Inžinerijos Licėjaus stadione.