2023 m. 1 kovo d.

Kamuolio žongliravimo konkursas įpusėjo apsilankęs Vadžgiryje ir Vilkijoje

Pavasarį Vilkijos ir Vadžgirio mokiniai pasitiko su kamuolio žongliravimo konkursu „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“. Kovo 1 dieną Vadžgirio vaikų dienos centro ir Vilkijos „Nemuno krašto vaikai“ savo jėgas išmėgino kamuolio žongliravimo konkurse.

Vaikai džiaugėsi, kai į mūsų įstaigą atvyko kamuolio žongliravimo konkursas. Visi laukė su nekantrumu kada galės susipažinti ir sudalyvauti šiame konkurse. Tai įdomus fizinio aktyvumo laisvalaikio būdas, kuris skatina vaikus individualiai įsitraukti į veiklą – po renginio pasakojo vaiko dienos centro socialinė pedagogė Jolita Didžbalytė.

            Geriausiai Vadžgirio vaiko dienos centre pasirodė Aurimas Bauža ir Miglė Juknelytė.

            Kamuolio žongliravimo konkursas jau antrą kartą atkeliavo į Vilkijos miestelį, tik šį kartą aplankė vaikus iš vaikų globos namų „Nemuno krašto vaikai“ . Treneris Oleh Fedorchak motyvuoja vaikus aktyviai įsitraukti į šią individualią veiklą, kuri parodė, jog visi noriai dalyvauja, o tie kurie patenka į finalą, aktyviai ruošiasi finaliniam etapui, ne tik per treniruotes, bet ir namuose.

            Tarp visų dalyvavusių vaikų daugiausiai kamuolį išžongliravo Gabija Malakauskaitė, Nedas Landsbergas, Vaclovas Nėnius.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija.