2023 m. 9 kovo d.

Kamuolio žongliravimo konkursas Išlaužo pagrindinėje mokykloje

Kovo 8 dieną Išlaužo pagrindinėje mokykloje įvyko kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ devynioliktas etapas. Tai antroji bendrojo lavinimo įstaiga iš Prienų rajono savivaldybės įsitraukusi į šį konkursą, kurioje labai aktyviai dalyvavo mokytojo motyvuoti mokiniai.

Kamuolio žongliravime dalyvavo penktų, šeštų, septintų ir aštuntų klasių mokiniai, o juos stebėjo ir palaikė ikimokyklinio amžiaus vaikai kartu su mokytojomis, kurie dalyvauja „Futboliukas“ projekte, taip norėdami susipažinti ne tik su futbolo žaidimu, bet ir su futbolo kamuolio žongliravimu.

Šis konkursas puiki galimybė mokiniams susipažinti su kamuolio žongliravimu, bet ir pritaikyti šią idėją netradicinio fizinio ugdymo pamokose. Mūsų mokiniai aktyvūs įvairiose veiklose, todėl mielai mokiniai išbandė savo jėgas ir šioje individualioje rungtyje. Žinojome, kad pas mus mokykloje šis konkursas įvyks, todėl mokiniai ruošėsi jam – pasakojo fizinio ugdymo ir biologijos mokytojas Rolandas Meškauskas.

Septintokas Domantas Rasimas geriausiai pasirodė kamuolio žongliravimo konkurse tarp berniukų, o aštuntos klasės mokinė Rugilė Pažėraitė tarp mergaičių.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija.