2021 m. 28 birželio d.

Kaune dominavo senjorai 60+

Šeštadienį Kaune, LFF Kauno treniruočių centro stadione, sužaistos pirmosios Lietuvos mažojo (8×8) futbolo 60+ senjorų pirmenybės.

Kauno „KAFF“ senjorų komandos vadovas ir Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) valdybos narys D.Bučinskas įteikė atminimo kepuraites su KAFF simbolika Jonavos senjorams ir jų vadovui A.Janovskiui, kaip šių pirmenybių pradininkui.

Po teisėjo švilpuko 60+ senjorų varžybos įžengė į pirmuosius šių pirmenybių gyvavimo metus. Geros oro sąlygos lepino visų atvykusių komandų senjorus. Nepaisant karštos saulės futbolininkai demonstravo gražų futbolą. Senjorų futbolo komandos nėra praradusios įgūdžių ir rodo kaip jie ne veltui yra žaidę Lietuvos pirmenybėse. Žaidimo tempas, kamuolio perdavimas, sukurtos progos, pasiekti įvarčiai. Kartais senjorų aistros, emocijos užgožia šaltą protą – bet juk tai futbolas.

Gerai pirmenybes pradėjo Šiaulių senjorai, kurie įveikė Kauno senjorus. Rezultatas 2:0. Po praleisto įvarčio kauniečiai ėmė kapstytis iš jiems nepalankios situacijos, bet deja…Šiauliečiai antrose rungtynėse įveikė vilniečius 3:1 ir jų pergalingas žygis tikriausiai nenutrūks. Šių rungtynių vertintoju būti aš nesiruošiu ir sentimentalių liaupsinimų būtų nepadoru reikšti, bet ši komanda realiai gali pretenduoti tapti pirmųjų pirmenybių 60+ nugalėtojais. Bet futbolas yra futbolas, ypač senjorų pirmenybėse. Netikėtai baigėsi Jonavos ir Utenos futbolininkų rungtynės. Desperatiškas noras kuo greičiau ,,suvalgyti“ jonaviečius baigėsi šnipštu. Pralaimėta 0:1. Nervingose rungtynėse Vilniaus senjorai niekaip negalėjo palaužti jonaviečių pasipriešinimo. Turint žaidybinę teritorinę persvarą jiems nesisekė įmušti įvarčio net į tuščius vartus. Tad lygiosios.

Sekantis varžybų etapas liepos 10 d. Utenoje

Informacija - Lionginas Ambrusevičius