2022 m. 13 gruodžio d.

Kaune vyko visus vienijantis futbolo turnyras „Futbolas visiems“

Gruodžio 13 dieną, Kauno technologijų ir mokymo centre vyko visus vienijantis futbolo turnyras „Futbolas visiems“.

Renginys „Futbolas visiems“ įtraukė skirtingų bendruomenių atstovus, kurie mėgavosi futbolo žaidimu. Futbolą žaidžia visi, visur ir visada, todėl tamsus žiemos vakaras – puiki galimybė šiuo žaidimu pasimėgauti visiems susirinkus stadione. Futbolo turnyre dalyvavo futbolo klubo, vaikų globos namų, specialių poreikių turintys žmonės, miestelio bendruomenės suburtos komandos.

Turnyre dalyvavo: Kauno technologijų ir mokymo centro, Kauno TMC – Socialinių paslaugų Skyriaus, „Vilkijos vaiko ir šeimos gerovės centro“, Futbolo klubo FK „Vilkijos“, Socialinės globos centro „Vilija“, Ringaudų bendruomenės komandos.

Šis turnyras puikus įtraukimas specialių poreikių turintiems moksleiviams, skatinant bendrystę tarp bendruomenių ne tik futbolo aikštelėje, bet ir bendravimą po renginio – pasakojo vienas iš futbolo turnyro organizatorių Rytis Šležys.

Džiaugiuosi, kad mūsų stadionas atveriamas platesnei auditorijai, specialiųjų udymosi poreikių asmenims yra puiki galimybė išbandyti jėgas, pasijausti svarbiems, juk jie tokie patys visuomenės nariai, kaip ir mes. Prie visų veiklų teko ir pačiai išbandyti šį nuostabų žaidimą su savo auklėtiniais, nuostabu, kad šis turnyras sutampa su šiuo metu vykstančiu Pasaulio futbolo čempionatu. Tikime, kad šio turnyro pagalba jauniesiems sportininkams atsireveria kelias į tarptautinius futbolo turnyrus. – kalbėjo socialinių paslaugų skyriaus vedėja Giedra Sadauskienė.

Komandoms sužaidus visoms tarpusavyje, paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo „Vilkijos vaiko ir šeimos gerovės centro“ komanda, antrąją vietą užėmė futbolo klubas FK „Vilkija“, trečios vietos prizai atitetko socialinės globos centro „Vija“ komanda. Visos komandos dalyvės apdovanotos Lietuvos masinio futbolo asociacijos įsteigtais prizais.

Renginio metu buvo apdovanoti futbolo entuziastai Rytis Šležys ir Ernestas Fedorčak už futbolo populiarinimą Kauno apskrityje. Padėkas įteikė Kauno apskrities futbolo federacijos valdybos narys Algirdas Kvalkauskas.

Renginio akimirkas įamžino fotografas Elijus Kniežauskas.

Turnyrą organizavo: neformalaus ugdymo būrelio vadovas Rytis Šležys ir futbolo entuziastas Martynas Karpavičius.

Renginio draugai: Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas, Kauno technologijų mokymo centro – socialinių paslaugų skyrius, Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija.