2022 m. 3 kovo d.

Kauno rajono„Hegelmann“ reiškia palaikymą Ukrainai

Kauno rajono FC Hegelmann reiškia visišką palaikymą Ukrainai ir jos žmonėms.

Visos lėšos, surinktos iš bilietų į pirmąsias naujojo „Optibet A lygos“ sezono rungtynes tarp Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“, bus skirtos Ukrainos žmonėms padedančiai organizacijai „Blue/Yellow for Ukraine“. Taip pat, rungtynių metu žiūrovai galės skirti piniginę auką specialiai tam įrengtoje dėžutėje prie įėjimo į LFF Kauno treniruočių centro stadioną, Aukštaičių g. 51 (prie ledo arenos).

„Mūsų klubas yra už taiką šiame pasaulyje. Reaguodami į tokią neeilinę situaciją, tiek klubas, tiek ir pagrindinis klubo partneris „Hegelmann Group“ stengsis suteikti visokeriopą pagalbą Ukrainai ir jos žmonėms“, – kalbėjo FC „Hegelmann“ prezidentas Dainius Šumauskas.

Mėlynai baltų struktūroje esanti FC Hegelmann akademija į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėlių iš Ukrainos vaikams skirs nemokamas futbolo treniruotes ir užsiėmimus. Daugiau informacijos apie nemokamas treniruotes suteiks pati akademija.

Šios situacijos nuošalyje neliks ir šiemet prie klubo prisijungusios moterų futbolo komandos. Kovo 8, tarptautinę moters dieną, vyksiančios dvikovos tarp FC „Hegelmann“ ir Gargždų „Bangos“ komandų metu mėlynai baltos kvies visus palaikyti Ukrainos moteris, išreiškiant solidarumą būtent moterų sporte. Į šias rungtynes atėję žiūrovai, taip pat, galės aukoti pinigus dėl Rusijos invazijos Ukrainoje kenčiantiems žmonėms.

Skatiname palaikymą, tiems kuriems šiuo metu jo labiausiai reikia. Nesvarbu, ar tai darote žodžiu, pinigu, mintimis ar kitais materialiais dalykais – jaučiame pareigą esame vieningi!