2019 m. 4 birželio d.

Kauno senjorai 60+ Edmonto Karinausko taurės turnyro laimėtojai

Šeštadienį Klaipėdoje Kauno senjorai 60+ dalyvavo Edmonto Karinausko atminimo Taurės turnyre. Prieš šešerius metus Anapilin išėjęs E.Karinauskas buvo tikra Klaipėdos futbolo legenda. Daug metų jis žaidė Klaipėdos „Atlanto“ meistrų komandoje, sužaidė 168 rungtynes ir pelnė 31 įvartį. Baigęs rungtyniauti „Atlanto“ komandoje, E.Karinauskas žaidė Klaipėdos „Granito“ komandoje su kuria du kartus tapo Lietuvos čempionu ir du kartus laimėjo „Tiesos“ ( dabartinė LFF Taurė) Taurę. Vėliau daug metų E.Karinauskas žaidė ir vadovavo Klaipėdos futbolo senjorų komandoms ir su jomis iškovojo daug gražių pergalių.

Jau septintąjame E.Karinausko atminimo turnyre Kauno senjorams teko susitikti su Klaipėdos, Vilniaus ir Jonavos komandomis. Pirmose rungtynėse su Klaipėdos veteranais pastarieji turėjo žaidybinę persvarą, bet kauniečiai sėkmingai gynėsi, patys puikiai žaidė kontratakuodami. Po vienos tokios kontratakos kauniečiai pelnė įvartį, kuris pasirodė buvo vienintelis, taip 1:0 nugalėjome turnyro šeimininkus, Klaipėdos senjorus. Kitose rungtynėse Vilniaus senjorai rezultatu 2:0 nugalėjo Jonavos senjorus.

Antrose rungtynėse Kauno senjorai susitiko su turnyro favoritais, Vilniaus senjorais. Lygiose, emocingose rungtynėse įvarčių nebuvo pasiekta, jos ir baigėsi rezultatu 0 : 0. Kitose rungtynėse Klaipėdos senjorai rezultatu 6:0 sutriuškino Jonavos atstovus.

Paskutinėse rungtynėse Kauno senjorams, norint tapti turnyro nugalėtojais, Jonavos senjorus reikėjo nugalėti ne mažiau trijų įvarčių skirtumu. Kauno senjorai tą padarė su kaupu – nugalėjo Jonavos senjorus net 8:0 ir tapo turnyro nugalėtojais. Kitose rungtynėse Vilniaus senjorai rezultatu 1:0 nugalėjo Klaipėdos senjorus ir liko antroje vietoje.

Turnyro lentelė:
1 Kauno senjorai 7 tšk. Įv.santykis 9:0
2 Vilniaus senjorai 7 tšk. Įv.santykis 3:0
3 Klaipėdos senjorai 3 tšk. Įv. santykis 6:2
4 Jonavos senjorai 0 tšk. Įv.santykis 0:16

Po turnyro vyko vakaronė, kurios metu Edmonto Karinausko sūnūs įteikė visų komandų naudingiausių žaidėjų prizus ir nugalėtojų taures. Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas tarė padėkos žodį, pasidžiaugė, kad turnyras praėjo be traumų ir palinkėjo toliau populiarinti futbolą.

Informacija - Kauno senjorai|Nuotraukos - Kauno senjorai