2019 m. 7 vasario d.

Kviečiama į LFF C licencijos kursus

LFF C licencijos kursų projektas toliau auga. Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) kviečia dalyvauti kursuose bei pasisemti naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais.

Šiuo metu yra renkama pirmoji metų grupė. Pirmasis dviejų dienų gyvas seminaras vyks kovo 15-16 dienomis., o antrieji užsiėmimai planuojami gegužės 10-11 dienomis.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie naujos registracijos pradžią. Pavasarį minėsime projekto dviejų metų sukaktį ir labai smagu, jog jis sulaukia puikių atsiliepimų iš dalyvių. Pavasarį planuojami seminarai įprastoje vietoje Sudeikiuose, bet taip pat turime planų pavasarį, ar vasarą vykdyti seminarus vakarų Lietuvoje. Šiuo metu dėl kursų rengimo glaudžiai bendradarbiaujame su Klaipėdos apskrities futbolo federacija, o artimiausiu metu turėtų paaiškėti konkretesnės naujienos“, – pasakojo MaFA direktorius Ignas Marcinkevičius.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) savo iniciatyva paruošė 64 valandų trukmės C licenciją, kurią sudaro internetiniai kursai bei gyvi seminarai, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams bei tėvams, norintiems vykdyti užsiėmimus ar prisidėti prie vykdomų užsiėmimu su vaikais iki 12 metų.

Mūsų rengiamoje programoje didelį dėmesį kreipiame į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengdami programą konsultavomės su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC) ir jie juose randa bendrų aspektų su pačių vykdomomis ar rengiamomis programomis.

KIEK IŠ VISO PRIREIKS LAIKO LICENCIJAI GAUTI?

LFF C licencijos programa sudaryta iš 64 valandų:

Trumpa mokymų programa pagal eiliškumą:

1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų; Registracija vyksta pabaigus kursą – futbolotreniruotes.lt platformoje.

(MOKAMA DALIS (2-8 pt. Iš viso 99 EUR)

2. Kovo 15-16d. Sudeikiuose, pirmasis dviejų dienų gyvas seminaras, Sudeikiuose – 16 valandų (preliminari dienotvarkė prisegtuke);
3. Savarankiškas darbas – 18 valandų;
4. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
5. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį iki lapkričio 11d.
6. Gegužės 10-11d. Sudeikiuose – antrasis gyvas seminaras (dviejų dienų) – 16 valandų.
7. Internetiniai kurso III dalis – 6 valandos.
8. Apmokėjimas pavedimu bei sertifikato gavimas

Dėl informacijos galite kreiptis į (Ignas Marcinkevičius, el. p. i.marcinkevicius@lff.lt tel. nr. 8 626 03 234)

Video

Informacija - LFF.lt