2019 m. 14 spalio d.

LFF I lygos 28 turo anonsas

Šeštadienį ir sekmadienį įvyks tik keturios 28-o turo rungtynės, likusios dėl jaunimo rinktinių rungtynių nukeltos į kitos savaitės vidurį. Visgi, reikia pažymėti, jog beveik visi pretendentai į medalių pakylą savaitgalį rungtyniaus ir kovos žada būti įdomios – kaip ir dera turnyro finišui.

Šeštadienis, 10.12, 14:00, Kretingos miesto stadionas.

Kretingos „Minija” – Telšių „Džiugas”

Neabejojame, kad šeštadienį Kretingoje sulauksime ir nemažo žiūrovų „desanto“ iš Telšių. Juk gali būti galimybė atšvęsti su komanda iškovotą titulą, o tai – papildomas stimulas nuvažiuoti ne tokį ir tolimą kelią. Nugalėję Kretingoje telšiškiai paliktų tik menkus teorinius šansus „Bangai“, o jei Gargždų komanda neįveiktų „Jonavos“, tuomet Žemaitijos sostinės atstovai galėtų jau pradėti švęsti. Na bet čia daugiau teoriniai pasvarstymai, neabejojame, kad ne skaičiavimai ir variantai bus „Džiugo“ trenerių ir žaidėjų galvose besiruošiant principinei dvikovai. Kai susitinka dvi Žemaitijos komandos, dažnai pasimiršta turnyrinės lentelės ir situacijos jose. Juolab, kad gerokai sustiprėjusi ir pagerinusi savą žaidimą „Minija“ sieks revanšo už skaudų pralaimėjimą Telšiuose. Be to, Kretingos komanda turi galimybių ir vilčių pakovoti ir dėl 7-os vietos, tad taškai „atimti“ iš turnyro lyderių šiose lenktynėse nepamaišytų…

Pirmo rato susitikime stipresni buvo „Džiugo“ futbolininkai – 5:1.

Šeštadienis, 10.12, 15:00, Mažeikių miesto stadionas.

Mažeikių „Atmosfera” – Kėdainių „Nevėžis”

„Lipantys ant kulnų“ konkurentai „Nevėžiui“ daug variantų nepalieka – norint sėkmingai finišuoti, reikia laimėti tris likusias rungtynes. Kėdainių komanda finišuos savame stadione, na o paskutinė šių pirmenybių išvyka Vidurio Lietuvos atstovų laukia į tolimus Mažeikius. Ten jų laukia kiek „nukraujavę“ (2 raudonos kortelės praeitame ture), bet kovingumo nepraradę „Atmosferos“ futbolininkai. Nepaisant užimamos vietos, mažeikiškiai paskutiniuose turuose žaidė labai kovingai, o dar viena „Atmosferos“ pergalė leistų jiems palikti paskutinę turnyrinės lentelės vietą- aišku, tai turėtų daugiau simbolinę reikšmę, bet pateikti staigmeną, ypač žaidžiant savame stadione, šeimininkai gali.

Kėdainiuose „Nevėžis“ laimėjo 4:0.

Šeštadienis, 10.12, 15:00, Jonavos miesto stadionas.

„Jonava” – Gargždų „Banga“

Gargždų ekipa,ko gero jau nesivaikys „briedžio girioje“ ( per toli jis jau nubėgęs), o susikoncentruos į „žvirblį saujoje“. Kovoje dėl sidabro „Banga“ turi pranašumą prieš varžovus, tačiau dar kur nors „pabarsčius“ taškus, ta persvara gali ir sumažėti, ar net visai pranykti… Savus uždavinius gargždiškiai pasistengs išspręsti per artimiausius tris susitikimus, kad turnyro finišas – išvykos rungtynės Alytuje būtų tik dėl prestižo, o netaptų žūtbūtinėmis kautynėmis. Pirmasis žingsnis- dvikova Jonavoje, kur laukia ambicingi šeimininkai. Atrodo, kad „Jonava“ finišuos turnyrinės lentelės viduryje, tačiau pakišti koją ir atimti taškus iš aukštesnes vietas užimančių komandų jie pajėgūs. Tuo labiau , kad noro žaisti  jaunai jonaviškių ekipai netrūksta. Tiesa, Eisvinui Utyrai prieš šį susitikimą nestinga problemų, daug žaidėjų traumuoti, sirguliuoja ar turi praleisti rungtynes dėl surinktų kortelių. Visgi, šeimininkų strategas į paniką nepuolė, o žiūrovams žada įdomią kovą.

Pirmajame rate „Banga“ tiesiog „pervažiavo“ „pervažiavo“ „Jonavą“ – 6:0.

Rungtynių Jonavoje transliaciją galėsite stebėti įprastais kanalais: puslapyje pirmalyga.lt, Pirmos lygos „Youtube“ ir „Facebook“ paskyrose.

Sekmadienis, 10.13, 15:00, Alytaus miesto stadionas.

Alytaus „Dainava”- „Kupiškis”

Tarp pretendentų į medalius „Dainavos“ finišas  – vienas iš sudėtingiausių, teks žaisti su dviems tiesioginiais konkurentais ir nuo šių akistatų daug kas priklausys galutinėje lentelėje. O sekmadienį alytiškiai turės progą „atsiskaityti“ su „Kupiškiu“. Nors šiuo metu kupiškėnų negalėtume pavadinti labai motyvuotais (komanda per paskutines 5 rungtynes iškovojo tik 1 tašką), Alytuje gali būti visko. Kvalifikuotų žaidėjų svečių tarpe netrūksta, o ar neatsimuš jaunatviškas šeimininkų entuziazmas į racionalų „Kupiškio“ žaidimą – parodys laikas. Greitas įvartis (o jį įmušti šeimininkai gali) gerokai palengvintų Kimo Ronningstado auklėtinių uždavinį. O norint tęsti kovą dėl medalių kitos užduoties kaip pergalė šiose rungtynėse „Dainavai“ negali būti.

Atkaklios pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi „Kupiškio“ pergale – 2:1.

Informacija - Naglis Miknevičius, pirmalyga.lt|Nuotraukos - Jurgita Riekašienė