2021 m. 26 balandžio d.

LFML kviečia komandas registruotis į Kauno Vasaros 7×7 pirmenybes!

Lietuvos futbolo mėgėjų lyga (LFML) skelbia registracijos į 2021 m. Vasaros 7×7 pirmenybes Kaune pradžią.

Pirmenybių pradžios data priklausys nuo LR Vyriausybės sprendimų, susijusių su COVID-19 pandemijos valdymu (daugiau informacijos – čia)

Visos pirmenybių komandos savo rungtynes žais LFF treniruočių centro (buvusios Nacionalinės futbolo akademijos) aikštėse.

Registracija į pirmenybes bus vykdoma iki gegužės 4 d. (imtinai). Norintys užregistruoti savo komandą, turėtų organizatoriams (info@lfml.lt) atsiųsti savo registruojamos komandos pavadinimą, kontaktinio asmens telefono numerį ir el. pašto adresą.  Šią informaciją taip pat galite perduoti ir telefonu: +37061102457.

Užsiregistravusios komandos bus informuotos apie komandų atstovų susirinkimo datą, kuriame bus pristatyta pirmenybių vykdymo tvarka, esminiai nuostatų punktai, komandos skirstomas į divizionus. Planuojama susirinkimą organizuoti nuotoliniu būdu, MS Teams platformoje.

2020 m. LFML Vasaros pirmenybėse Kaune I-ajame divizione triumfavo „Fenikso“ komanda, II-ajame  – „KTU United”, III-ajame – „Hegelmann Junior” (daugiau informacijos, foto ir video reportažai – čia)

Kilus klausimams – susisiekite! info@lfml.lt arba +37061102457.

Informacija - lfml.lt|Nuotraukos - lfml.lt