2019 m. 8 birželio d.

Lietuvos rinktinės žaidėjai: „Buvome verti pergalės”

Lietuvos futbolo rinktinė Europos čempionato atrankos rungtynėse lygiosiomis 1:1 sužaidė su Liuksemburgo komanda.

Nacionalinės komandos žaidėjai po mačo džiaugėsi, kad ir žaisdami vienu žaidėju mažiau sugebėjo pademonstruoti charakterį ir pelnyti įvartį, tačiau buvo nusivylę, kad nepavyko iškovoti 3 taškų.

„Parodėme charakterį ir visiems suteikėme daug emocijų. Mano nuomone, mes buvome verti pergalės. Žaidėm dešimtyje, ir žaidėme geriau nei jie. Turėjome daug šansų, galėjome įmušti, – sako įvarčio autorius Arvydas Novikovas. – Įvartį atšventėme nestandartiškai – mano žmona laukiasi antro vaiko, o Fiodorui Černychui neseniai gimė sūnus“.

„Rungtynės buvo nelengvos, o su tuo kas vyko aikštėje, sakyčiau, kad rezultatas geras. Parodėme charakterį, buvo geras nusiteikimas. Pirmas įvartis buvo skaudus, nes mes kontroliavome žaidimą, spaudėme, lipome“, – po susitikimo sakė vartus gynęs Džiugas Bartkus.

„Žaidėme gerai, turėjome daug progų įmušti, – sakė kapitonas Fiodoras Černychas. – Patys po grupios klaidos praleidome įvartį, išmušė iš vėžių ta raudona kortelė. Antrame kėlinyje parodėme charakterį ir gerai sužaidėme. Įmušėme įvartį ir turėjome dar galimybių pasižymėti, gaila, kad nepavyko įmušti antro“.

Jau šeštadienį Lietuvos rinktinė išvyks į Serbiją, kur birželio 10 d. susitiks su šios šalies rinktine. Rungtynes 21:45 val. tiesiogiai transliuos LRT Plius kanalas.

Video

Informacija - LFF|Nuotraukos - Elvis Žaldaris