2023 m. 24 sausio d.

Lietuvos senjorų 60+ salės futbolo pirmenybės

Po antrojo turo – dvivaldystė

 

Kaune ir Šiauliuose sužaistos antrojo turo 2023 m. Lietuvos senjorų 60+ salės futbolo pirmenybės.

Kauno senjorai – Alytaus ,,Dainava“. Kauniečiai šias rungtynes pradėjo aktyviai ir be didelio vargo palaužė Alytaus senjorus  3:0. Įvarčius pelnė 2 – G.Grigonis        bei 1 – D. Bučinskas.

FK Karmėlavos ir Jonavos jungtinė komanda įsisiūbavo ir palaužė Alytaus ,,Dainavos“ senjorus rezultatu 4:2. Šis turas buvo sėkmingas jungtinei komandai kuri su Kauno senjorais pirmavo beveik iki rungtynių pabaigos, bet per pridėtą teisėjo laiką kauniečiai išlygino rezultatą 3:3.

Jungtinės komandos senjoras J. Medvedevas įbėgo į baudos aikštelę tarytum pro ,,atviras duris“ ir nepriekaištingai pabaigė derinį ir surado vietą pačiame viršutiniame vartų kampe pasiekė reto grožio įvartį. Ketvirtąjį pralaimėjimą patyrė Vilniaus ,,Savingė“ senjorai. Vilniečiai blankokai atrodė rungtynių pradžioje taip ir ,,nepagavo” žaidimo ritmo bei turėjo pripažinti Alytaus ,,Dainavos“ pergalę 2:1. Šiauliuose, Utenos senjorai tik po dramatiškos kovos išlygino rezultatą likus vienai minutei 1:1.

Panėvežio ,,Ekrano“ senjorai šių pirmenybių debiutantai ir dvikovoje su ,,Skaisgirio Žvelgaičio“ senjorais demonstravo savo charakterį ir gan neblogą žaidimą ir rezultatu 6:1 palaužė ,,Skaistgirio Žvelgaičio“ komandą. Šį turą sėkmingai sužaidė aikštės šeimininkai šiauliečiai, kurie pranoko Panevėžio ,,Ekrano“ senjorus 3:0. Uteniškiai nugalėjo Skaistgirio senjorus 5:2. ,,Utenos senjorams” įvarčius pelnė  3 – K.Vaitkevičius ir 2 – A.Volkov.

Po šio turo dvivaldystė. Po 10 taškų surinko Kauno bei Utenos atstovai.

Trečiasis turas numatomas vasario 25-26 Alytuje ir Vilniuje.