2019 m. 29 liepos d.

„Marijampolė City” futbolo akademija ir The Elite Football Academy vykdė individualių įgūdžių tobulinimo stovyklą

Liepos 15-19 d. Marijampolėje vyko „Marijampolė City” futbolo akademijos ir The Elite Football Academy (Anglija) organizuota individualių įgūdžių tobulinimo stovykla. Išskirtinis stovyklos bruožas tas, kad treniruočių planas buvo sudaromas kiekvienam žaidėjui individualiai.

Treniruotės pasižymėjo aukštu intensyvumu ir dideliu dėmesiu visoms, net ir smulkiausioms detalėms. Stovykloje dalyvavo 20 jaunųjų futbolininkų iš Marijampolės, Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Kazlų Rūdos.

Stovykloje užsiėmimus vedė elitiniai individualių treniruočių specialistai iš Anglijos Sean Wilkins ir Jack Peel, kurie buvo sužavėti „Marijampolės City” futbolo akademijos organizaciniais sugebėjimais ir turimo inventoriaus resursais, kurie nei kiek nenusileidžia Anglijos aukščiausios kategorijos akademijoms.

Be kasdienių treniruočių, svečiai tai pat surengė ir seminarą treneriams bei tėvams. Stovyklos pabaigoje vyko individualūs pokalbiai su stovykloje dalyvavusiais vaikinais ir jų tėvais.

„Marijampolė City” futbolo akademijos ir The Elite Football Academy bendradarbiavimas neapsiribos viena stovykla, šiuo metu derinama galimybė keliems žaidėjams vykti į treniruočių stovyklą Anglijoje rugpjūčio mėnesį, o gruodį planuojama vykdyti dar viena stovyklą Lietuvoje.

Informacija - „Marijampolė City“ futbolo akademija|Nuotraukos - „Marijampolė City“ futbolo akademija