2022 m. 3 lapkričio d.

Naktinis bendruomenių futbolo turnyras Ringauduose

Lapkričio 3 dieną Ringauduose, Kauno rajone, vyko ketvirtasis bendruomenių futbolo turnyras, kuriame varžėsi keturios komandos. Turnyras buvo organizuojamas Ringaudų bendruomenės daugiafunkcinėje sporto aikštelėje.

Turnyras vyko neįprastai kaip iki tol organizuoti trys futbolo renginiai. Šįkart susirinkusios komandos žaidė naktį. Dalyviams tai buvo pirmas toks futbolo turnyras, kuriame teko dalyvauti.

Sužaidus visas rungtynes paaiškėjo, kad pirmos vietos taurę ir medalius iškovojo Kauno komanda laimėjusi visas rungtynes, antrąją vietą užėmė komanda iš Akademijos miestelio, trečiosios vietos prizus iškovojo ringaudiškiai.

Geriausiu turnyro vartininku išrinktas kaunietis Marius Stankaitis, rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Akademijos miestelio žaidėjas Ugnius Vaitiekaitis įmušęs tris įvarčius. Žaidėjai buvo apdovanoti individualiais prizais.

Kartu su savo bendruomenės komanda susirinkti vakare, po darbų, pažaisti futbolą tikrai įdomi atsipalaidavimo veikla. Atrodo, kad po darbų dažniausiai jaučiasi nuovargis ir nieko nesinori, tačiau dalyvavimas futbolo turnyre puiki atgaiva mintims, kai gali praleisti taip aktyviai laiką, – pasakojo Darius Karašauskas.

Turnyrą organizavo futbolo entuziastai Martynas Karpavičius, Ramūnas Švedas kartu su Ringaudų seniūnijos seniūne Rūta Slivinskiene.

Renginio draugai: Kauno apskrities futbolo federacija, asociacija „Ringaudų bendruomenės centras“.