2021 m. 6 balandžio d.

Naujasis KAFF prezidentas D. Šumauskas: „Laukia tikrai daug iššūkių“

Nuo praėjusio antradienio Kauno apskrities futbolo federacija (KAFF) turi naują prezidentą – juo tapo buvęs KAFF valdybos narys Dainius Šumauskas.

Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ klubo vadovas valdyboje dirbo nuo 2019-ųjų pradžios, o prezidento poste pakeis kiek daugiau nei dvejus metus jame buvusį Romą Pikčilingį. Tapęs naujuoju KAFF prezidentu, D. Šumauskas taip pat tapo ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) nariu.

Iš 23 balsavusių narių savo balsus už D. Šumauską atidavė 12. Kiti kandidatai surinko mažiau – Laimis Bičkauskas gavo 7 balsus, Audrius Markevičius – 4.

Kaip minėjo D. Šumauskas, dalyvauti prezidento rinkimuose jį paskatino aplinkos išreikštas pasitikėjimas.

„Dirbdamas KAFF valdyboje užsirekomendavau kaip atsakingas darbuotojas, turėdamas daug veiklos, matė visi klubai, rinkėjai, visi nariai, kad esu aktyvus ir penki klubai mane iškėlė kaip kandidatą. Iškėlė ir demokratiniu būdu išrinko“, – mintimis dalinosi jis.

Naujasis KAFF prezidentas tikino, jog jam jau būnant valdyboje pavyko įtraukti į futbolą ir pačius mažiausius bendruomenės narius bei tikėjosi, kad tai daryti seksis ir toliau.

„Yra LFF strategija, kuria visos asociacijos ir apskritys remiasi. Tai yra masinis futbolas, vaikai, o toje vietoje tikrai matėme spragą ir pradėjome organizuoti didelius vaikų turnyrus. Pavyko savo lėšomis suorganizuoti Kauno darželių lygą, pačius mažiausius vaikus pritraukti į futbolą.

Labai pasiteisino, būdavo, kad į turą net netilpdavo visi norintys, tad buvo tikrai labai gaila. Planuojame ateityje tą lygą plėsti į didelius festivalius, manau, kad tikrai tie masiniai renginiai Kauno apskrityje buvo nematomi, o per du metus pavyko juos padidinti ir planuojame toliau vykdyti tokias veiklas“, – aiškino pašnekovas.

Tuo tarpu ilgalaikėje perspektyvoje D. Šumauskas kalbėjo sieksiantis pagerinti infrastruktūros situaciją Kauno apskrityje.

„Ilgalaikiai tikslai, be abejo, gerinti infrastruktūrą Kauno apskrityje. Visi tikrai susiduriame su tam tikromis problemomis, ką bedarytume – šventes, renginius, kažkokius turnyrus, susiduriame su infrastruktūros bėdomis. Tokie grandioziniai planai tai būtų pilnų matmenų Karmėlavos stadionas, uždaras pilnų matmenų futbolo maniežas Kauno rajone, Raudondvario stadiono rekonstrukcija.

Be abejo, LFF II lyga dabar vyksta per visą Lietuvą, tai norisi išplėsti Kauno apskrities III lygos čempionatą didžiojo futbolo, salės futbolo čempionatą plėsti žiemos laiku. Nusimato tikrai daug darbų, savo pristatyme pažymėjau, kad laukia tikrai daug iššūkių, tad pasiraitosime rankoves ir dirbsime“, – teigė D. Šumauskas.

Po Kaune esančio Dariaus ir Girėno stadiono renovacijos tikimasi, kad būtent ten savo rungtynes galės žaisti šalies reprezentacinės vyrų, moterų ir jaunimo rinktinės. Taip pat bus galimybės Kaune organizuoti ir kitus didelius futbolo renginius.

Informacija - lff.lt|Nuotraukos - FC Hegelmann Litauen