2021 m. 15 rugsėjo d.

Oficialiai uždarytas 2021 m. Kauno Vasaros futbolo mėgėjų 7×7 sezonas.

Baigėsi 2021 m. Kauno Vasaros futbolo mėgėjų (7×7) sezonas, o jo dalyviams buvo surengta apdovanojimų ceremonija.

Geriausias komandas bei žaidėjus sveikino ne tik pirmenybių organizatoriai, bet ir Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) Valdybos narys Danielius Bučinskas, apdovanojęs komandas KAFF įsteigtais prizais.

I divizionas

1 vieta – FK „Feniksas“

2 vieta – „Super Sonics“

3 vieta – „KTU United“. Komandos vadovas Aleksandas Zenkovas: „Labiausiai norisi, kad seni konkurentai, kurie nustojo dalyvauti, sugrįžtų – tai buvo labai geros ir stiprios komandos. Tuo tarpu savo komandai noriu palinkėti ir toliau išlaikyti tokį draugišką kolektyvą ir kartu dalyvauti tokiuose turnyruose. Man asmeniškai šiose pirmenybėse labiausiai įsiminė du momentai: kuomet sugebėjome įsimušti į savo vartus nuo vidurio aikštės, taip pat – pralaimėjimas „Hegelmann Power“ komandai“.

Naudingiausias žaidėjas – Benas Buzevičius (FK „Feniksas“).

Rezultatyviausias žaidėjas – Rolandas Gumbrys (FK „Feniksas“) – 28 įvarčiai.

Geriausias vartininkas – Marius Jakštas („Super Sonics“)

II divizionas

1 vieta – „Šančių Vėtra“. Nugalėtojų komandos vadovas Edgaras Zapustas: „Savo komandai linkiu ir toliau tobulėti bei išlaikyti vieningumą, o varžovams  – nenuleisti galvų ir toliau siekti savo tikslų. Įsimintiniausiu sezono momentu išskirčiau pirmenybių finalą, kurio pradžioje nebuvo lengva, tačiau puikiai sužaista rungtynių pabaiga leido džiaugtis pergale”.

2 vieta – „Duokim garo“

3 vieta – „Ruedus“

Naudingiausias žaidėjas – Elvinas Anza („Šančių Vėtra“).

Rezultatyviausias žaidėjas – Elvinas Derevianko („Šančių Vėtra“) – 29 įvarčiai.

Geriausias vartininkas – Audrius Kananavičius („Ruedus“)

III divizionas

1 vieta – „Tikslas“. Komandos vadovas Paulius Palilionis: „Savo komandai noriu labai padėkoti, visi esate šaunuoliai, ir toliau turime tikėti savimi. Tuo tarpu varžovams linkiu pasistiprinti, nes nors ir Vasaros pirmenybėse dalyvavome pirmą kartą, tačiau laimėti jas nebuvo labai sunku. Iš visų priešininkų labiausiai įsiminė „Kauno mediko“ komanda, prieš kurią ir patyrėme vienintelį pralaimėjimą sezone“.

2 vieta – „Kauno medikas“

3 vieta – „Baltic Transline“. Komandos vadovas Arnoldas Bendaravičius: „Trečiame divizione TOP4 komandos buvo tikrai labai stiprios ir rungtynės su jomis visada pareikalaudavo daug jėgų. Savo komandai norėčiau palinkėti daugiau disciplinos, nes žaidėjų vėlavimai į rungtynes „kišo koją“ viso turnyro metu. Labiausiai įsiminė paskutines rungtynės prieš „PersonalBest“ komandą, kuomet pirmaudami 5:0 šiek tiek „užmigome ant laurų“ ir leidome varžovams priartėti per vieno įvarčio atstumą, tačiau vėliau pergalę vis tik pasiekėme“.

Naudingiausias žaidėjas – Gediminas Makauskas („Tikslas“).

Rezultatyviausias žaidėjas – Julius Kizla („Top Transporte-Extreem“) – 16 įvarčių.

Geriausias vartininkas – Aleksas Filipauskas („Kauno medikas“)