2021 m. 12 kovo d.

Pagerbti E.Riabovas, V.Klimašauskas ir D.Gvildys

Kauno apskrities futbolo federacija tęsia netradicinį 2020 m. metų sezono geriausiųjų ir  Kauno apskrities futbolui nusipelniusių asmenų bei jubiliatų pagerbimą.

Dėl sunkios epidemiologinės situacijos šalyje nesant galimybės suorganizuoti įprastinės sezono uždarymo šventės, prizai ir apdovanojimai įteikiami kiekvienam asmeniškai.

Pasveikintas 2020 m. gruodžio 26 d.  savo 50-mečio jubiliejų minėjęs kaunietis Darius Gvildys, buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės, FBK „Kauno” bei Marijampolės „Sūduvos” futbolininkas, vėliau treniravęs ne vieną A lygos klubą bei šiuo metu dirbantis Kėdainių „Nėvežio” B komandos vyriausiuoju treneriu.

Už ilgametį indėlį ir nuopelnus Kauno apskrities futbolui pagerbtas ilgametis Kauno „Inkaro” žaidėjas ir treneris Vytautas Klimašauskas. 

Taip pat pasveikintas ir šiais metais 70-ies metų jubiliejų minėjęs ilgametis Klaipėdos „Atlanto” ir Vilniaus „Žalgirio” žaidėjas kaunietis Eugenijus Riabovas, kuris tris metus iš eilės (1976-1978 m.) buvo renkamas geriausiu Lietuvos futbolininku, o baigęs žaidėjo karjerą ilgus metus treniravo ne tik Vilniaus „Žalgirį”, bet ir FBK „Kauną”.

Informacija - KAFF|Nuotraukos - KAFF