2023 m. 17 kovo d.

Paskutinis kamuolio žongliravimo konkurso etapas įvyko Zapyškyje

Kovo 17 dieną Zapyškio pagrindinėje mokykloje, Kauno rajone, įvyko paskutinis kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“  atrankos etapas, kuriame sudalyvavo apie 100 mokinių.

Mūsų mokyklos mokiniai yra fiziškai aktyvūs, dalyvauja įvairiuose fizinio aktyvumo projektuose, veiklose, varžybose, todėl kamuolio žongliravimo iššūkį vaikai priėmė su didžiausiu noru. Visus labiausiai nustebino, kad reikės žongliruoti su mažu futbolo kamuoliu, tačiau tai tapo dar didesniu iššūkiu ne  tik mergaitėms, bet ir berniukams – pasakojo visuomenės sveikatos biuro specialistė Viktorija Sorė.

Geriausią kamuolio žongliravimo rezultatą parodė šeštos klasės mokinys Ažuolas Sorius, kuris kamuolį išmušinėjo daugiau kaip 200 kartų, taip aplenkdamas visus dalyvavusius mokinius.  Mergaičių tarpe į finalinį kamuolio žongliravimo etapą iškovojo taip pat šeštos klasės mokinė Fausta Griškevičiūtė.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija.