2020 m. 1 rugsėjo d.

Pradedamas pasiruošimas naujam „Let‘s Go“ lygos sezonui

Dėl visą pasaulį sukausčiusios koronaviruso pandemijos praėjęs „Let‘s Go“ lygos sezonas buvo nutrauktas taip ir nepasiekus finišo, tačiau mes jau žvelgiame į priekį ir dėliojame 2020-2021 metų sezono planus.

Naująjį sezoną, kaip įprastai, ruošiamės pradėti lapkričio mėnesį, tačiau planuojame dar labiau plėstis ir šį sezoną turėti du „Let‘s Go“ lygos divizionus – A ir B.

A divizione rungtyniauti bus kviečiamos komandos, kurios siekia aukštų sportinių rezultatų ir neatsisako ambicijų pakovoti dėl vietos Futsal A lygoje. Šis divizionas bus integruotas į Lietuvos I lygą, o nugalėtojai turės progą žaisti finaliniame turnyre, kuriame susitiks geriausios visų I lygos regionų komandos ir kovos dėl nugalėtojų vardo bei teisės kitą sezoną žaisti A lygoje.

B divizionas planuojamas komandoms, kurios žiemos vakarus nori praleisti žaidžiant salės futbolą, bet kol kas nepuoselėja ambicijų veržtis į aukščiausią Lietuvos lygą.

Nors tikslus startinio mokesčio dydis dar nėra aiškus (gali skirtis pagal divizioną ir priklausomai nuo formato), bet tikėtina, kad šį sezoną jis sieks 800-850 eurų komandai. Šie pinigai skiriami teisėjų apmokėjimui, salės futbolo reikalavimus atitinkančios salės ar arenos, su rūbinėmis ir tvarkingais dušais komandoms, nuomai, apdovanojimams ir kitiems, su lygos veikla susijusiems reikalams. Taip pat šiais metais ruošiamės skirti dar daugiau dėmesio lygos viešinimui ir komunikacijai internetiniame puslapyje bei socialiniuose tinkluose.

Susidomėjusias komandas kviečiame užpildyti pirminę paraišką (ją rasite apačioje) ir iki rugsėjo 21 dienos atsiųsti el. paštu letsgo.lyga@gmail.com. Su Jumis bus susisiekta bei būsite pakviesti į lygos pristatymą-susirinkimą, kur aptarsime pačius svarbiausius ir Jums rūpimus klausimus.

Daugiau informacijos apie divizionų struktūrą, komandų skaičių, registraciją ir kitus svarbiausius dalykus bus paskelbta artimiausiu metu, todėl sekite naujienas www.letsgolyga.lt bei „Facebook“ paskyroje „Futsal League Let‘s Go“.

Pirminė registracijos forma:

Informacija - letsgolyga.lt