2020 m. 18 spalio d.

Pradinukams – pažintis su futbolu, užduotys ir varžybos

Po pertraukos į mokyklas grįžta atsinaujinusi smagioji „Pradinukų lyga“. 1-4 klasių moksleiviams skirtas projektas šiemet pasiūlys susipažinti su futbolo sporto šaka ir per ją padės vaikams mokytis, o kitąmet pakvies pasivaržyti futbolo aikštelėse.

4 kartą organizuojama „Pradinukų lyga“ šį kartą pasiūlys naujovę – edukacines knygeles su įvairiomis matematikos, piešimo, rašymo užduotimis, taip pat metodinę medžiagą kaip paįvairinti kūno kultūros pamokas su futbolo elementais. Projektas taip pat skatins futbolo specialistus – futbolo akademijų ir mokyklų trenerius, atstovus – atvykti į Jūsų mokyklą ir surengti futbolo užsiėmimus vaikams bei pedagogams.

Atsižvelgiant į nepaprastą padėtį dėl pandemijos, įstaigos iš pradžių vykdys veiklas savo klasės grupėse, o atsiradus galimybei bus rengiamos tarpmokyklinės varžybos. Jos planuojamos nuo 2021 m. kovo mėn.

Kodėl dalyvauti? Nes įdomu ir smagu. Vaikai galės susipažinti su populiariausiu pasaulyje sporto žaidimu ir aktyviai praleisti laiką. Dalyvių taip pat laukia prizai ir suvenyrai.

Ko reikia dalyvavimui? Noro ir šiek tiek pastangų. Dalyvavimas nemokamas – reikia tik užsiregistruoti. Registracija į į projektą vyksta nuo spalio 14 iki 31 d. internetu.

Kada vyks? Užsiėmimai klasėse numatyti š. m. lapkričio – vasario mėn.,
varžybos – 2021 metų kovo-gegužės mėn.

Kas gali dalyvauti varžybose? 1-4 klasių moksleiviai. Kiekviena mokykla galės deleguoti po 2 komandas nuo 14 iki 18 vaikų, iš jų bent trečdalis turės būti skirtingos lyties.

Projektą organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija. Projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“

Daugiau apie projektą, nuostatai ir registracija – www.pradinukulyga.lt

Papildomos informacijos galite teirautis:
Martynas Karpavičius, Masinio futbolo asociacijos vadybininkas.
El. p. m.karpavicius@lff.lt Tel. +37065310616

Informacija - MaFa