2021 m. 19 gegužės d.

Pristatomas FBK „Kaunas” 25-mečio filmas

Kauno apskrities futbolo federacija dalinasi neseniai dienos šviesą išvydusiu legendinio futbolo-beisbolo klubo „Kaunas” 25-erių metų jubiliejui paminėti skirtu filmu.

Filmą galite pamatyti – čia.

Filme buvęs klubo ir Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas Naglis Miknevičius kalbina buvusį klubo prezidentą Vydą Damalaką bei direktorių Romualdą Kontrimą – abu jie pasidalina prisiminimais apie klubo įkūrimo pradžią ir turtingą istoriją.

Čia taip pat galėsite išvysti FBK „Kaunas” žaidėjų gražiausius įvarčius, atstovaujant Lietuvos rinktinę. Tarp jų – ir Oresto Buitkaus įvartį į Brazilijos rinktinės vartus.

Straipsnį apie FBK „Kaunas” 25-mečio minėjimo renginį galite skaityti čia.


FBK „Kaunas” – 8 kartus Lietuvos čempionas, po 4 kartus laimėjęs Lietuvos Taurės ir Supertaurės varžybas, 2008 m. laimėjęs Baltijos lygą.

FBK „Kaunas” garsino Kauno vardą ne tik Lietuvoje – tai buvo pirmoji Kauno komanda, dalyvavusi UEFA Intertoto taurės turnyre, taip pat daug metų rungtyniavusi ir UEFA Čempionų lygos varžybose.

Garsiausi šiuo metu dar rungtyniaujantys FBK „Kaunas” auklėtiniai: Džiugas Bartkus (Hapoel Ironi, Izraelis), Saulius Mikoliūnas (Žalgiris), Arvydas Novikovas (Erzurumspor, Turkija), Linas Pilibaitis (Kauno Žalgiris), Ignas Plūkas (Hegelmann Litauen), Lukas Sendžijas (Vytis).

 

Informacija - KAFF