2023 m. 16 balandžio d.

Ringauduose įvyko tradicinis bendruomenių futbolo turnyras

Balandžio 16 d. Ringauduose įvyko tradicinis bendruomenių futbolo turnyras, skirtas futbolo entuziasto Dominyko Norkaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo devynios komandos iš Akademijos, Gelgaudiškio, Marijampolės, Kauno, Kačerginės, Ringaudų, Kybartų, Vilkaviškio, Tabariškių. Renginys buvo organizuojamas Ringaudų bendruomenės daugiafunkcėje sporto aikštelėje.

Turnyras išsiskiria tuo, kad jame žaidžiama be teisėjų, komandos pačios priima rungtynių metu sprendimus, taip skatinant garbingo žaidimo principą ir bendravimą.  Turnyre žaidžiama su ketvirto dydžio futbolo kamuoliu. Bendruomenių komandose žaidė tiek vyrai, tiek moterys.

Tradicinis bendruomenių futbolo turnyras ne tik populiarina futbolą mažuose miesteliuose, bet skatina bendravimą ir bendradarbiavimą tarp bendruomenių. Tai puiki galimybė praleisti visiems fiziškai aktyvų laisvalaikį. Džiaugiuosi, jog galime futbolo bendruomenės turnyru skirti dėmesį futbolo entuziastams kaip Dominykas Norkus – pasakojo vienas iš renginio organizatorių Ramūnas Švedas.

Sužaidus rungtynes, paaiškėjo, kad nugalėtojų taurę iškovojo ir pirmos vietos medaliais pasipuošė marijampoliečiai. Antrąją vietą užėmė komanda iš Akademijos miestelio, trečios vietos medaliai atiteko Vilkaviškio komandai.

Džiaugiamės, kad Ringaudų bendruomenės aikštelėje vyksta ne tik tinklinio, krepšinio renginiai, bet ir tradiciniu tapęs bendruomenių futbolo turnyras – po renginio kalbėjo Ringaudų bendruomenės centro pirmininkė Orinta Dovydaitienė.

Futbolo turnyrą organizavo futbolo entuziastai Martynas Karpavičius ir Ramūnas Švedas.

Renginio draugai Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija, Ringaudų bendruomenės asociacija.