2021 m. 12 spalio d.

Senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybes laimėjo Vilniaus senjorai

Kaune baigėsi šių metų Lietuvos senjorų (50+) pirmenybės, kuriose dalyvavo ir trys komandos, atstovavusios Kauno apskričiai. 13 komandų iš visos Lietuvos šiais metais varžėsi visus metus, na o tam, kad paaiškėtų čempionai, prireikė papildomų rungtynių.

Šis paskutinis turas Kaune turėjo įtakos paskirstant prizines vietas. Intrigos sukėlėjas tapo Kauno ,,Fenikso’’ komanda įveikusi lyderę Vilniaus ekipą rezultatu 1:0. Įvartį pelnė A.Ribokas. Antrąją pergalę ,,Fenikso’’ atstovai pasiekė nugalėję Kretingos HBH komandą rezultatu 4:1 ir iškovojo trečiąją vietą.

„Lampėdžių” komanda irgi nesnaudė ji rezultatu 3:0 palaužė Alytaus ,,Dainavos“ senjorus. 6:0 tokiu rezultatu ,,Lampėdžiai“ sutriuškino FK Skaistgirio ,,Žvelgaitį“ ir laukė dvikovos tarp Vilniaus senjorų ir Šiaulių VFK ekipų. Susitikimas lėmė tai, kad iškovoję pergalę vilniečių senjorai surinko tiek pat taškų su kauniečiais ir jų ,,auksinė“ dvikova lėmė, kuri komanda laimi Lietuvos mažojo futbolo pirmenybes.

Dar viena apskrities komanda – Jonavos „Klevas” abejas savo rungtynes paskutiniame ture sužaidė kovingomis lygiosiomis ir galutinėje įskaitoje užėmė 7-ą vietą.

Kauniečių komandoje trūko žaidėjo kuris reikiamu momentu būtų ėmęsis iniciatyvos. Vilniečiai jau pirmajame kėlinyje ėmėsi darbo. Atakų smaigalyje jų puolėjai darbavosi iš peties ir įpusėjus pirmam kėliniui Vilniečių žaidėjas V.Rudzeniš pelnė įvartį. Antrasis kėlinys prasidėjo kauniečių atakomis. Kauniečių gynėjų noras padėti puolimo grandžiai vos nevirto ,,labdara“ Vilniaus komandai. Neblogai subalansuota saugų ir gynimo grandis atlaikė kauniečių atakas ir iškovojo Lietuvos senjorų 50m ir vyresnių mažojo futbolo 8×8 nugalėtojų vardus.

Apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo ir dalyvius pasveikino  Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas S.Slyva. Utenos apskrities futbolo prezidentas D.Širvys, palinkėjęs sveikatos, stiprybės ir laimės gyvenime.

Apdovanojimo ir pagerbimo sulaukė senjorų varžybas nušvietęs ir įamžinęs Lionginas Ambrusevičius

Kauno apskrities futbolo valdybos narys, futbolo veteranų komiteto pirmininkas D.Bučinskas įteikė atminimo dobvanėles apskričiai atstovavusioms senjorų komandoms.