2021 m. 14 rugsėjo d.

Senjorų (60+) pirmenybėse toliau dominuoja šiauliečiai

Praeitą šeštadienį Jonavoje kovas tęsė Lietuvos senjorų (60+) pirmenybių dalyviai. Jame dalyvauja ir dvi KAFF apskričiai atstovaujančios ekipos: Jonavos ir Kauno senjorai.

Aikštės šeimininkams jonaviečiams ,,namų aikštė“ sėkmės neatnešė.  Pralaimėtos abi rungtynės : Utenai (0:3) bei Vilniaus senjorams (0:2).

Lengvai „skaitomi” jonaviečių perdavimai nekėlė rūpesčių nei vilniečiams nei uteniškiams. Viso žaidimo gijos buvo akcentuotos į aikštės vidurį.  Tuo tarpu jonaviečių puolimas darė daug klaidų. Svečiai demonstravo kovingumo charakterį kovoje dėl kiekvieno kamuolio. Reikia tikėtis, kad į paskutinį turą Vilniuje jonaviečiai neatvyks ,,dalyti“ taškų. Nors tie pralaimėjimai sunkūs, skausmingi, bet reikalingi kitoms kovoms, kurios priešakyje.

Kauno senjorai dvikovoje su šių pirmenybių lyderiais, Šiaulių ekipa,  metė jiems rimtą iššūkį. Kova aikštėje buvo bekompromisinė. Kauniečiai turėjo gerą galimybę pasiekti įvartį, bet šios progos neišnaudojo. Antrajame kėlinyje kauniečiai įgijo žaidybinę persvarą, bet rungtynės baigėsi be įvarčių. Šiauliečiams tokia rungtynių baigtis buvo dar vienas žingsnis, priartinęs juos prie titulo.

Dvikovoje su Utenos senjorais kauniečiams trūko žaidėjo kuris reikiamu momentu būtų ėmėsis iniciatyvos. Deja rungtynes kauniečiai pralaimėjo 0:1. Ši pergalė padidino uteniškių galimybes užimti antrą vietą.

Dar vienose turo rungtynėse Vilniaus senjorai dvikovoje su šiauliečiais už pralaimėjimą pirmame ture. Tačiau šiauliečiai šiuose rungtynėse buvo stipresni ir rungtynes laimėjo rezultatu 2:1.

Spalio 2 d. Vilniuje vyks baigiamasis pirmenybių turas, po kurio paaiškės galutinė komandų rikiuotė.

Informacija - Lionginas Ambrusevičius|Nuotraukos - Lionginas Ambrusevičius