2023 m. 2 balandžio d.

Startuoja registracija į 2023-ųjų LFF taurės turnyrą

Oficialiai startuoja registracija į šio sezono LFF taurės turnyrą.

LFF taurės varžybose privalo dalyvauti Optibet A lygos čempionate, Optibet I lygos pirmenybėse ir LFF II lygos pirmenybėse dalyvaujančios Komandos.

LFF taurės varžybose taip pat gali dalyvauti ir kitų Klubų, registruotų COMET sistemoje, komandos, dalyvaujančios LFF III lygos ir žemesnių lygų pirmenybėse (11х11).

„Praėjusiais metais į taurės turnyrą vėl galėjome priimti visas dalyvauti norinčias komandas, tad iš viso turėjome net 54 dalyvius. Nuo šiol komandas išbandyti savo sėkmę gali skatinti ir dar vienas faktas – galimybė finalines rungtynes sužaisti pilnutėliame Dariaus ir Girėno stadione Kaune, ką patyrė praėjusio sezono finalininkai.

Tai – taip pat puiki galimybė žemesnių lygų komandoms padovanoti savo bendruomenėms akistatas su aukščiausios lygos klubais bei sukurti šventes, kurias pernai išvydome Naujojoje Vilnioje bei Pilaitės stadione, tad tikimės ir dar gausesnio dalyvių skaičiaus“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Žemesnių nei LFF II lyga lygų komandos, pareiškusios norą dalyvauti 2023 m. LFF taurės varžybose, privalo žaidėjų registracijos paraiškas pateikti el. paštu v.zajarskas@lff.lt.

Pilnai užpildytos ir pasirašytos registracijos formos turi būti pateiktos iki balandžio 8 dienos imtinai.

Registracijos formą galite rasti paspaudę čia.

Kaip įprasta, LFF taurės varžybose dalyvauti gali tik atitinkamo klubo pagrindinė komanda.

Susipažinti su pilnais turnyro nuostatais galite paspaudę čia.

2022-aisiais LFF taurės nugalėtojais tapo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, kurie pratęsimo pareikalavusioje kovoje Dariaus ir Girėno stadione vykusioje futbolo šventėje 2:1 palaužė Kauno raj. „Hegelmann“ ekipą.