2021 m. 22 spalio d.

Su garbingu jubiliejumi pasveikintas Romualdas Lincevičius

Gražaus 70-mečio jubiliejaus sulaukęs Romualdas Lincevičius sulaukė sveikinimų iš savo kolegų – nesenstančių futbolo veteranų bei visos Kauno apskrities futbolo bendruomenės.

Atminimo dovaną jubiliatui įteikė KAFF valdybos narys, futbolo veteranų komiteto pirmininkas, o kartu – ir dabartinis Kauno senjorų komandos draugas Danielius Bučinskas.

Ilgus metus Romuladas buvo legendinės Kauno „Kelininko” komandos vartininkas, ne kartą gelbėjęs saviškius sunkiose situacijose. Ši būdo savybė – padėti, patarti, pagelbėti lydi Romualdą ne tik sportinės karjeros, bet ir viso gyvenimo kelio metu.

O kad ir futbolo aikštėje „parakas dar nesudrėkęs” liudija faktas, jog šiais metais jubiliatas buvo pripažintas geriausiu Kauno senjorų (60+) komandos žaidėju Lietuvos čempionate ! Tvirtas charakteris, subtilus humoro jausmas – šios žmogiškos Romualdo savybės itin vertinamos komandos kolektyve.

Futbolas R.Lincevičiaus „nepaleidžia” nuo pat jaunų dienų, tad nieko keisto, kad Romualdas prisideda prie KAFF veiklos ir pasitelkdamas savo profesinius įgūdžius bei patirtį- jau ne vienus metus jis yra KAFF Apeliacinio komiteto pirmininku. Neabejingas jubiliatas ir futbolo ateičiai – prisidėjo prie Kauno „Aido” klubo vardo atgaivinimo.

KAFF nuoširdžiai sveikina Romualdą gražaus juvbiliejaus proga ir linki daug energijos bei sveikatos ateityje!