2022 m. 5 rugsėjo d.

Veteranų pagerbimo turnyras Kaune

Kauno apskrities futbolo federacija organizavo futbolo veteranų pagerbimo turnyrą. Sveikinimo žodį tarė Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas D.Šumauskas, kuris apdovanojo LFF III laipsnio ordinais S.Šeiboką 80 metų jubiliejaus proga ir A.Gruzdą 75 metų jubiliejaus proga ir palinkėjo gerų emocijų ir svarbiausiai geros sveikatos.

Veteranų futbolo komiteto pirmininkas D.Bučinskas pasveikino R.Pikčlingį gimimo dienos proga. Romui – 73 m.

Dalis futbolininkų atvyko į Kauno miesto kapines ir ten uždegė žvakutes, tiems savo komandų draugams išėjusiems anapilin.

Buvo sužaistos draugiškos veteranų futbolo rungtynės. Kauno futbolo veteranai 60+ įveikė savo varžovus rezultatu 4:1. Šioms rungtynėms teisėjavo Lietuvos futbolo asociacijos prezidentas S.Slyva (vyresnysis). D.Bučinskas apdovanojo veteranus atminimo medaliais. Prie kavos puodelio, susėdę veteranai diskutavo apie savo jaunystę, gyvenimą ir dalinosi į šį turnyrą atsivežę iš savo foto archyvų nuotraukomis kurioms buvo po 40-50 metų. Veteranai S.Šeibokas, P.Grigonis, V.Kateiva, R.Laurinavičius, S.Slyva, R.Pikčlingis tai veteranai kurie atstovavo savo miesto komandas.

Aštuoniasdešimt metų sulaukęs S.Šeibokas papasakojo apie savo sportinę karjerą. Jam  teko žaisti Vilniaus ,,Žalgirio“ komandoje su P.Jegorovu, R.Lesčinsku, R.Biliūnu, R.Lavrinavičiumi bei vartus gynusiais vartininkais V.Kateiva, M.Averbuchu. Nuostabu  iš šalies žiūrint kaip moka bendrauti veteranai kaip jie aptarinėja jau seniai prabėgusius metus, kovas aikštėje. Palinkėkim Jiems sveikatos ir dar kartą sveikatos.